Galatasaray Kafilesinin Otobüsü Trafik Kazası Yaptı!!!!!!!Galatasaray Kafilesinin Otobüsü Trafik Kazası Yaptı!!!!!!!

   Turkcell Süper Lig’de Yarın Deplasmanda Bursaspor ile Yapacağı Maç İçin Bursa’ya Gelen Galatasaray Kafilesini Taşıyan Otobüs, Teknik Heyet ve Futbolcuları Konaklayacakları Otele Bıraktıktan Sonra Otel Çıkışında Trafik Kazası Yaptı.
Turkcell Süper Lig’de yarın deplasmanda Bursaspor ile yapacağı maç için Bursa’ya gelen Galatasaray kafilesini taşıyan otobüs, teknik heyet ve futbolcuları konaklayacakları otele bıraktıktan sonra otel çıkışında trafik kazası yaptı.Deniz otobüsüyle Güzelyalı İskelesi’ne gelen Sarı-kırmızılı kafile, buradan otobüsle konaklayacakları otele geçti. Galatasaray kafilesini bıraktıktan sonra otelden ayrılan 16 K 0403 plakalı otobüs, otel çıkışında korkuluklara çarptı. Kopan korkuluklar, otelin Teknik Müdürü Zeki Kamışlı’ya ait aracın üstüne düştü. Araçlarda maddi hasar oluşurken, polis ekipleri, her iki sürücünün de ifadesine başvurdu.

Galatasaray Kafilesinin Otobüsü Trafik Kazası Yaptı!!!!!!! yazısına ait etiketler : , , , ,
Galatasaray Kafilesinin Otobüsü Trafik Kazası Yaptı!!!!!!! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Galatasaray Kafilesinin Otobüsü Trafik Kazası Yaptı!!!!!!! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.