Galatasaray antrenmanında izdiham!Galatasaray antrenmanında izdiham!

Yeni sezon hazırlıklarını Duisburg yakınlarında sürdüren Galatasaray’da futbolcular ve antrenmanı izleyen taraftarlar Feldkamp’ın sürpriziyle karşılaştı. İdman sonunda taraftarların sahaya girmesine izin veren Alman hoca, sahanın bir anda ana-baba günü gibi olmasına sebep oldu.

Yeni sezon hazırlıklarını Duisburg yakınlarında sürdüren Galatasaray’da futbolcular ve antrenmanı izleyen Sarı-kırmızılı taraftarlar Feldkamp’ın sürpriziyle karşılaştı. Antrenman bitiminde taraftarların sahaya girmesine izin veren Alman hoca sahanın bir anda ana-baba günü gibi olmasına sebep oldu. Her bir köşede, futbolcuların her birinin başında çok sayıda taraftar bulunması sahanın karışmasına neden oldu. 500’ü aşkın taraftar, futbolcularla yakınlaşmak, imza almak ve fotoğraf çektirmek için birbirleriyle adeta yarıştı.

Öte yandan yarınki Köln maçı nedeniyle Feldkamp’ın hafif tutarak, oyuncularını fazla yormadığı ve frikik çalışması da yaptırdığı antrenmana sakatlığı bulunan Hakan Şükür katılmazken, tecrübeli oyuncu teknik heyetin “İstersen İstanbul’a dön” teklifine rağmen kampta kalmayı tercih etti.

Kaynak-ajansspor.com ( alıntıdır )…

Galatasaray antrenmanında izdiham! yazısına ait etiketler : , , , , , ,
Galatasaray antrenmanında izdiham! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Galatasaray antrenmanında izdiham!” için 1 Yorum

  1. barış dedi ki:

    o sahanın halını dusunmek ıstemıyorum ama bıs dıcem yenı teknık dırektor kotu galatasaray onu nasıl almıs anlamıyorum haber ıcın saolun

Galatasaray antrenmanında izdiham! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.