Fiskobirlik belirlenen fiyattan memnunFiskobirlik belirlenen fiyattan memnun

Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Pamuk, şartlar göz önüne alındığında, fındığa verilen 5,15 YTL’lik müdahale alım fiyatını olumlu bulduklarını bildirdi.Pamuk, Bakanlar Kurulu tarafından 2007 ürünü fındık alım fiyatının Giresun kalite için brüt 5,15 YTL, levant kalite için brüt 5,00 YTL olarak açıklandığını, fiyatlara her ay için kademeli olarak 50 YKr artış yapılacağını anımsattı.
FİSKOBİRLİK’in üreticinin menfaati için elinden gelen her şeyi yaptığını ifade eden Pamuk, ”Bu konuda Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) ile ortak hareket ettik. Üreticinin korunması için sonuna kadar mücadele verdik. Şartlar göz önüne alındığında, fındığa verilen 5,15 YTL müdahale fiyatını olumlu bulmaktayız” dedi.

10.07.2007

Kaynak : AA

Fiskobirlik belirlenen fiyattan memnun yazısına ait etiketler : , ,
Fiskobirlik belirlenen fiyattan memnun yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Fiskobirlik belirlenen fiyattan memnun Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.