Fingersecurity Programı İle Uygulama ŞifrelemeFingersecurity Programı İle Uygulama Şifreleme

finger_security_free_android_2
Bu yazımızda size Fingersecurity programını tanıtacağız. Fingersecurity Samsung telefonlarında parmak izi okuyucusunu kullanarak uygulamalara şifre koymanızı sağlayan bir  program. Bildiğiniz gibi Galaxy S5 ile beraber Samsung üst sınıf telefonlarında parmak izi okuma özelliğini kullanmaya başladı. Özellikle Apple Touch Id’ye rakip olarak çıkartılan bu özellikle beraber, kilit ekranını parmak iziyle açmak gibi yeteneklerde Samsung telefonlarına geldi. Ancak her ne kadar bu özellik gelmiş olsa da Samsung hala parmak izi okuyucusunu tam olarak uygulamalarına entegre etmedi. Yani siz bu özelliği kullanarak herhangi bir uygulamaya açılış şifresi koyamıyorsunuz.
Sonunda bu açığı kapatacağınız harika bir uygulama geldi. FingerSecurity ile istediğiniz bir uygulamaya parmak izinizi şifre olarak koyabiliyorsunuz. Böylece uygulamanın şifreleme özelliğini beklemenize gerek kalmıyor. Sadece 3. part uygulamalar değil galeri,telefon gibi sistem uygulamaları içinde bu programı kullanabilirsiniz. Android marketten ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamayı yüklemek ve kullanmak çok basit. Soracağınız herhangi bir sorunuz olursa aşağıdan yorum yaparak bizlere danışabilirsiniz.

Fingersecurity Programı İle Uygulama Şifreleme yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Fingersecurity Programı İle Uygulama Şifreleme Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.