FileZilla mı CuteFTP mi?FileZilla mı CuteFTP mi?

Ücretsiz ve başarılı FTP yazılımı FileZilla, yenileniyor. Bu değişimden sonra şu sorunun cevabını aradık; FileZilla mı daha iyi CuteFTP mi? Siz de kararınızı belirtin.

FTP yazılımları, hem internet sitesi sahipleri hem de FTP alanlarında cirit atan internet kullanıcıları için oldukça kullanışlı ve faydalı programlar. Bu yazılımlar arasında ilk sırayı CuteFTP alıyor ancak, kendisinin 40 Dolar olması ve 30 günlük deneme sürümünün terelelli davranışları yüzünden yönünüzü yeniden FileZilla‘ya çevirebilirsiniz. FileZilla‘nın açık kaynak kodlu ve Türkçe arabirimi olduğunu da hatırlatalım. Bir FTP yazılımında ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi FileZilla‘da bulabilirsiniz. Üstelik, yeni final sürümü FileZilla 3.0, çok yakında çıkıyor. Finale en yakın olan sürüm ise aşağıda.

Image
Tam ekran görmek için resme tıklayın.

:: FileZilla 3.0.0 RC3’ü indirmek için buraya tıklayın.

Yoksa CuteFTP mi?

Ücretli olan CuteFTP, FileZilla‘da olmayan birçok özelliği bulunduruyor. Aynı anda birden fazla ve renklendirilmiş sekme, zamanlanırılmış görevler, dosyaları direkt olarak CuteFTP üzerinden düzenleyebilme gibi özellikleri mevcut.

Image
Tam ekran görmek için resme tıklayın.

:: CuteFTP 8.0 Professional deneme sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

Shiftdelete.Net

FileZilla mı CuteFTP mi? yazısına ait etiketler : , , , , , , ,
FileZilla mı CuteFTP mi? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

FileZilla mı CuteFTP mi? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.