Fibabanka, Western Unıon ile Hızlı Para Transferinde …Fibabanka, Western Unıon ile Hızlı Para Transferinde …

Fibabanka ile global para transferi ve ödeme sistemleri kuruluş Western Union, işbirliği anlaşması imzaladı Fibabanka ile global para transferi ve ödeme sistemleri kuruluş Western Union, işbirliği anlaşması imzaladı. Bu kapsamda, Western Union acentası olarak tüm Fibabanka Şubeleri’nde gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı hızlı para transfer işlemleri yapılabilecek.

Fibabanka’dan yapılan açıklamaya göre, bankanın şubelerinden Western Union’ın 200’ün üzerinde ülke ve bölgedeki 485 bin acente hizmet noktasına, banka hesabına ihtiyaç olmadan para gönderilip alınabiliyor. Kurumsal-ticari, KOBİ, bireysel ve özel bankacılık hizmetleri sunan Fibabanka, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya olmak üzere toplam 21 şubeye ve 430 çalışana sahip. Bankanın aktif büyüklüğü Ekim 2011 itibarı ile 2,7 milyar TL. – İstanbul

Türk Heyeti İnkar Yasası İçin Paris’te46 Yolcu Ölümden Döndü

Fibabanka, Western Unıon ile Hızlı Para Transferinde … yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Fibabanka, Western Unıon ile Hızlı Para Transferinde … Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.