Fernondaya Eski Takımından Destek…Fernondaya Eski Takımından Destek…

Fernando Alonso’nun eski takım patronu Flavio Briatore, İspanyol pilotun şampiyonluk yolunda takım arkadaşı Lewis Hamilton’ı geride bırakacağını söyledi.

F1 Renault takım patronu Flavio Briatore, eski pilotu Fernando Alonso’nun takım arkadaşı Lewis Hamilton’un önünde şampiyon olacağına inandığını söyledi.

Birçok pilot gibi Alonso’nun da yeni takımına adapte olmakta zorluk yaşadığını belirten Briatore, İspanyol pilotun şampiyon olabilmesi için sadece aracıyla ilgili görevini düşünerek, dışarıdan gelen baskılarla dikkatini dağıtmaması gerektiğini vurguladı.

Alonso’nun soğukkanlı olması ve kendine odaklanarak herşeyi umutması gerektiğini belirten Briatore, “Böylece şampiyonluğu elde edecek” diye konuştu.

Renault takım patronu geçen yıl da Alonso’nun sezon sonuna doğru Michael Schumacher’e karşı kaybedeceğine neredeyse kesin gözüyle bakıldığını hatırlatarak, “Herkes şampiyonluğunu gittiğini düşünmüştü. Fakat öyle olmadığını kanıtladık” diyerek sözlerini tamamladı.

Fernondaya Eski Takımından Destek… yazısına ait etiketler : , , ,
Fernondaya Eski Takımından Destek… yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Fernondaya Eski Takımından Destek…” için 1 Yorum

  1. admin dedi ki:

    Paylaşım için sağol 😉

Fernondaya Eski Takımından Destek… Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.