Fenerbahçe’den Müthiş TeklifFenerbahçe’den Müthiş Teklif

 

İspanyol spor gazetesi AS, Fenerbahçe’nin, AC Milan takımında oynayan Brezilyalı Ronaldo’ya transfer teklifi götürdüğünü iddia etti.

Fenerbahçe’nin Roberto Carlos ile Ronaldo’yu Real Madrid’te olduğu gibi biraraya getirmek istediğini ileri süren AS, ”Başkan Aziz Yıldırım’ın 100. yıl için rüyası Roberto Carlos ve Ronaldo’yu birleştirmek. Fenerbahçe, Milan’a 10 milyon avro teklif etti ama teklif İtayan kulübü tarafından hemen geri çevrildi” diye yazdı.

Fenerbahçe’nin Ronaldo’ya da Roberto Carlos gibi 3 yıllık sözleşme teklifini götürdüğü belirtilirken, Brezilyalı forvet oyuncusunun Milan’da kalmayı düşündüğü ve sözleşmesini uzatmak için görüşmelere başladığı ifade edildi.

AS, ancak Shevckenko’nun Milan’a geri dönmesi halinde Ronaldo’nun Fenerbahçe’ye transferi olasılığının gerçekçi olabileceğini kaydetti.

Fenerbahçe’den Müthiş Teklif yazısına ait etiketler : , , , , , , ,
Fenerbahçe’den Müthiş Teklif yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Fenerbahçe’den Müthiş Teklif Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.