F.Bahçe’den Kuş’a tepkiF.Bahçe’den Kuş’a tepki

Fenerbahçe Kulübü, Denizlispor’un yeni transferi Musa Kuş’u, yaptığı açıklamada kulüp başkan Aziz Yıldırım’ı ve kulübü eleştirdiği gerekçesiyle kınadı.Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, kimi haber ajanslarının geçtiği bilgiye göre, Denizlispor’un, Sivasspor’dan transfer ettiği Musa Kuş’un, Aziz Yıldırım hakkında kimi açıklamalar yaptığının öğrenildiği belirtilerek, ”Bu açıklamaları nedeniyle Musa Kuş’u kınıyor ve ilgili mercileri, bu açıklamalar konusunda gerekenlerin yapılması amacıyla göreve davet ediyoruz” denildi.

Açıklamada, ”Musa Kuş, bir sporcuya yakışmayacak üslup ve sözlerle, başkanımız sayın Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe’nin transfer politikasını, hiç haddi olmayan bir biçimde eleştirirken, hakaret boyutuna varan ifadeler kullanıyor. Kulübümüz ve başkanımız, Musa Kuş’un açıklamalarına ilişkin her türlü yasal yola başvuracaktır” ifadesi yer aldı.

Kaynak: AA

F.Bahçe’den Kuş’a tepki yazısına ait etiketler : , , ,
F.Bahçe’den Kuş’a tepki yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

F.Bahçe’den Kuş’a tepki Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.