Facebook 12 Mart’tan itibaren aktif olmayan hesapları kapatıyor!Facebook 12 Mart’tan itibaren aktif olmayan hesapları kapatıyor!

facebook-jpg

Sosyal medya devi bir yeniliğe daha daha gidiyor. 12 Mart tarihinden itibaren bazı sistemsel değişimler yapacağını açıkladı. Facebook yeni kullanıcılarını ve şirketleri düşünerek aktif olamayan kullanıcıları belirleyip sayfalardan tek tek düşeceğini belirtti. Durum böyle olunca sayfalardaki kişi sayısı ve gönderi beğenilerinde düşmesi bekleniyor.

Böylece aktif olmayan kullanıcılar yada “spam” olduğu düşünülen facebook hesapları kaldırılacak. Bu olayın gerçekleşmesi ile sayfaların takipçi rakamlarında ciddi düşüşler bekleniyor. Özellikle de milyonlarca takipçisi olan sayfalar bu gelişmeden olumsuz yönde etkilenecek.

Facebook işlemin 12 Mart’ta başlayacağını belirtse de, şimdilik daha detaylı bilgi paylaşmamayı tercih etti.

Facebook 12 Mart’tan itibaren aktif olmayan hesapları kapatıyor! yazısına ait etiketler :
Facebook 12 Mart’tan itibaren aktif olmayan hesapları kapatıyor! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Facebook 12 Mart’tan itibaren aktif olmayan hesapları kapatıyor! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.