Evli Erkek Kadın Duası :)Evli Erkek Kadın Duası :)

Allahım… Karımı her türlü tehlikeden koru, gerekirse ben tehlikeye atlayayım. Onu hiç yorma gerekirse ben yorulayım o çalışmasın ben çalışayım o hasta olmasın ben olayım_! Allahım o aldatmasın ben aldatayım benim guzel karım dul kalmasın ben kalayım…ELHAMDURUSU İLE KIZLAR SÜRÜSÜ İLESABAH BİRİSİ İLE AKŞAM YENİSİ İLE………Evli kadın duasıAllahım lütfen bana; deniz kadar etkileyici bakışları olan ve yakışıklı (aliye) ferit kadar kibar ve olgun (bir dilim aşk)seli kadar zeki ve zengin(bir istanbul masalı) baran kadar karizmatik(haziran gecesi)cem kadar sadık ve eğlenceli(avrupa yakası) polat kadar güçlü(kurtlar vadisi) mithat kadar becerikli(sahra) ve niko kadar fedakar ve kararlı(yabancı damat)biriyle tanışma fırsatı ver. Ve de evdekini kapıya koyabilmek için yeterice cesaretim olsun yoksa televizyon karşısında ihtiyarlamaya devam edeceğim.ELHAMDULİLLAH ERİYNEN YAKISIKLILAR SÜRÜYNEN HERGÜN BASKA BİRİYNEN,NASİP EYLE YARABBİ…..

Evli Erkek Kadın Duası :) yazısına ait etiketler : , , ,
Evli Erkek Kadın Duası :) yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Evli Erkek Kadın Duası :)” için 1 Yorum

  1. admin dedi ki:

    Güzel Paylaşım 😉

Evli Erkek Kadın Duası :) Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.