Ev Partisi İçin Bilmeniz Gereken HerşeyEv Partisi İçin Bilmeniz Gereken Herşey

Ev Partisi İçin Bilmeniz Gereken Herşey

Evde mükemmel bir parti düzenlemek, konuklarınızı memnun etmek istiyorsanız; bu satırlarda listelediğimiz kuralları, aklınızın bir köşesine yazın ve de uygulayın.

1 BİR ORTAK SEÇİN
Eşinizden, kız arkadaşınızdan ya da yakın bir dostunuzdan, ev sahibi gibi davranmasını ve hazırlık aşamasında size yardımcı olmasını istemeniz iyi olur.

2 DAVETİYE HAZIRLAYIN
Kendi elinizle de olsa, özgün davetiyeler hazırlayın. Bu konuda yeteneğiniz yoksa, partinizi duyurmak için Facebook’ta bir etkinlik yaratıp, arkadaşlarınızı buradan davet edebilirsiniz.

3 ZAMANLAMA ÖNEMLİ
Konukların, istedikleri saatte gidip, gelecekleri bir parti mi, yoksa başlangıç ve bitiş saati belli olan bir parti mi istiyorsunuz? Bu ayrımı yaparsanız, fazla yorulmaktan, sızlanmaktan uzak olursunuz.

4 MEKÂNI NETLEŞTİRİN
Salonda mı, terasta mı, yoksa yemyeşil bahçenizde mi parti yapacağınıza karar verin. Kalabalığın belirli bölgede toplanması, evin diğer kısımlarının temiz ve meraklı gözlerden uzak kalmasını sağlayacaktır.

5 MENÜYÜ BASİT TUTUN
Kimse sizden mutfaktaki becerilerinizi sergilemeyi beklemiyor. Küçük mezeler, kanepeler, meyveler gibi basit ama lezzetli şeyler hazırlayarak, mideleri fethedebilir ve tok tutabilirsiniz. (Günaydın)

Ev Partisi İçin Bilmeniz Gereken Herşey yazısına ait etiketler :
Ev Partisi İçin Bilmeniz Gereken Herşey yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ev Partisi İçin Bilmeniz Gereken Herşey Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.