Eşi ve Yeğenini Öldürüp İntihar EttiEşi ve Yeğenini Öldürüp İntihar Etti

Amasya’nın Merzifon İlçesi’nde 41 yaşındaki Selami Süslü, cinnet sonucu eşi 36 yaşındaki Şemsiye Süslü ile yeğeni 16 yaşındaki Esengül Köse’ye tabancayla öldürdükten sonda intihar etti.

Olay, ilçenin Camicedit Mahallesi’ndeki 3 katlı bir binanın birinci katında meydana geldi. Kuruyemiş büfesini bir süre önce kapatan ve iş bulamayınca bunalımda olduğu belirtilen Selami Süslü, akşam saatlerinde cinnet geçirdi. Süslü, tabancayla önce eşi Şemsiye’yi ardından da eşinin yeğeni olan Merzifon Anadolu Lisesi 2’inci sınıf öğrencisi Esengül Köse’yi tabancayla ateş edip öldürdü.

Selami Süslü, ardından tabancanın namlusunu başına dayayarak tetiği çekti. Silah sesleri üzerine eve gelenler, Şemsiye ve Selami Süslü çifti ile Esengül Köse’nin cesetleriyle karşılaştı. Olay sırasında Süslü çiftinin 10 yaşındaki oğlu Okan’ın aynı binanın ikinci katında oturan babaannesinin evinde, 18 yaşındaki Hüseyin Süslü’nün ise dershanede olduğu belirtildi.

Eşi ve Yeğenini Öldürüp İntihar Etti yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Eşi ve Yeğenini Öldürüp İntihar Etti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.