Erol Köse’ye neyle saldırdı?Erol Köse’ye neyle saldırdı?

İstanbul’da Günay Restaurant’ta düzenlenen ‘Cenk Koray Ekran Ödülleri’ gecesi kavgayla bitti.

Geceye ilk olarak Erol Köse geldi. Seda Sayan, Köse’nin orada olduğunu öğrenince yanına gitti. Sayan, “Sen nasıl adamsın, şerefsiz herif. Hangi yüzle buraya geldin? Sen kişiliksiz ve adi herifin tekisin, o….. çocuğu” diye bağırdı.

Suratına tüküren Sayan, çantası ile Köse’nin omzuna vurdu. Sayan’a hiç tepki vermeyen Köse, gazetecilere, “Seda Sayan, koluma vurdu. Bana, kızıma, aileme, sülaleme hakaretler etti. Ben bir doktorum kimin nereden geldiği belli. Kadırgalı, burayı mahalle zannedip saldırıya çalıştı” diye açıklama yaptı.

Twitter’dan duyurdu

Erol Köse, çıkışta Sayan’ın menajeri Stelyo Pipis’e dönerek “Kameralar önünde şov yapıyorsun. Seninle sonra görüşeceğiz” dedi. Pipis’in yanında çalışan Osman adlı genç, Köse’ye yumruk attı.

Arbedede gömleği yırtılan Köse’yi yanındakiler götürdü. Köse, saldırıyı kısa süre sonra Twitter’dan duyurdu.

Köse bunun üzerine twitter’dan “Seda Sayan masama geldi, ‘Çıplak fotoğraflarımı yayınladın rezil oldum, bittim’ deyip üstüme saldırdı. Koluma çanta vurdu sustum ya sabır çektim, kafama vursa kafasını kırardım o ayrı… Bu arada eşcinsel şovmen Mali kuliste sevgilisi Stelyo ile elele gazetecilere yakakanınca olay çıkardı” yazdı.

Darp raporu alan Köse’nin şikâyetçi olması bekleniyor.

HELAL OLSUN KADIRGALI’YA

Gecede ödül vermek üzere sahneye çıkan Mehmet Ali Erbil, “Helal olsun Kadırgalı’ya. Bunca erkeğin yapamadığını o yaptı ve Erol Köse’nin kafasına çantayı geçirdi. Böylece hepimizin intikamını almış oldu” dedi

Erol Köse’ye neyle saldırdı? yazısına ait etiketler : ,
Erol Köse’ye neyle saldırdı? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Erol Köse’ye neyle saldırdı? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.