“En ünlü aile” beyazperdede“En ünlü aile” beyazperdede

Dünyanın en ünlü ailesi Simpson’ların sinema filmi vizyona girdi. 60 ülkede, 20 farklı dilde yayınlanan, her hafta 60 milyon kişinin seyrettiği, 18 sezon, 400 bölümdür bizlerle birlikte olan Simpson ailesi, dizinin aslına sadık kalınarak yapılan sinema filmi ile hayranları ile buluştu.Springfield kasabasında yaşayan bu aileyi tanımayan pek kalmadı gibi. Kel, şişman, biraz aptal ama ailesini hrşeyden çok seven Homer, aileyi bir arada tutan sürekli endişeli Marge, aklını yaramazlık dışında hiç bir şeye çalıştırmayan dördüncü sınıf öğencisi Bart, entellektüel saksafon virtüözü Liza ve küçük bebekleri Maggie’nin başından geçen maceralar on altı sezondur ülkemizde de yayınlanmakta.

 

Diziler gibi film de Matt Groening’in imzasını taşıyor. Futurama ve Life In Hell gibi başka ödüllü projeleri de olan Groening, orjinal Simpsons tasarımını tamamen koruyup, dizilere sadık kalarak filmin yapıldığını söylüyor.

 

Homer her zamanki sakarlıklarıyla bu sefer tüm dünyanın başını belaya sokar. Dünyayı kortarmak gibi bir görev üstlenen Homer, bir yandan da ailesinin çevresinde gelişen olayları halletmek zorundadır.

 

Senaryo: Matt Groening, James L. Brooks
Yönetmen: David Silverman
Yapım: USA / 2007
Gösterim Tarihi: 27 Temmuz 2007

“En ünlü aile” beyazperdede yazısına ait etiketler : , , , ,
“En ünlü aile” beyazperdede yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“En ünlü aile” beyazperdede Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.