Emre Kocaman’a yumruk attı mı?Emre Kocaman’a yumruk attı mı?

Sarı lacivertli futbolcular arasında saha içinde başlayan gerginlik soyunma odasına da taşındı ve ortaya şu söylentiler çıktı…

İddia 1: Cristian ile Emre birbirlerine yumruk salladı. İddia 2: Emre, hocası Aykut Kocaman’a da yumruk attı.

FENERBAHÇE’de, maç sonu yaşanan kavgalar 2-0’lık Bursa galibiyetinin önüne geçti. Sarı lacivertlilerde Emre ile Cristian önce saha içinde kapıştı. Tartışmayı soyunma odasına da taşıyan iki futbolcu birbirine yumruklar savurdu. Hatta iddiaya göre, Emre bu sırada Aykut Kocaman’a da saldırdı. İnanılması güç olaylar şöyle gelişti…

Maçın ikinci yarısında Serdar Kesimal, bir pozisyonda yerde kaldı ve Fenerbahçeli futbolcular topu taca gönderdi. Serdar’ın tedavisi sırasında Özer yerini Cristian’a bıraktı. Oyun taç atışı ile başlarken Cristian topu Bursasporlu oyunculara gönderdi. Bu hareketi nedeniyle takım arkadaşına büyük tepki gösteren Emre, Cristian’a bağırmaya başladı. Gerginlik araya diğer oyuncuların girmesi ile kısmen yatıştırıldı.

Emre’yi içeride bekledi

Ancak Aykut Kocaman kenardan taktik değişikliğine gidince bu kez de orta sahanın ortasında oynayan iki futbolcu arasında “Sen mi önde oynayacaksın, ben mi?” tartışması çıktı. Maç bitince sahada kalan oyuncular galibiyeti kutlarken, arkadaşına çok sinirlenen Cristian koşar adım soyunma odasına gitti ve Emre’yi beklemeye başladı. İddiaya göre, sarı lacivertli futbolcunun gelmesi ile birlikte de “Bana kimse böyle bağıramaz” diyerek üzerine yürüdü. Bu sırada iki futbolcu birbirlerine yumruklar savurdu.

2 gün içinde kadro dışı kalabilir

SOYUNMA odasında yaşanan bu kavgaya sert tepki veren Aykut Kocaman ise artık sabrının taştığını belirterek, “Koskoca Fenerbahçe nelerle mücadele ediyor, siz nelerle uğraşıyorsunuz. Çocuk gibisiniz. Bundan sonra hata yapanı korumak yerine açıkça söyleyeceğim” diyerek bağırdı. En vahim iddiaya göre, hışımla hocasının üzerine gelen Emre, Kocaman’a da yumruk atmak istedi. Sarı lacivertli teknik adamın, bardağı taşıran bu son olay üzerine yönetimle görüşerek iki gün içinde Emre Belözoğlu’nu kadro dışı bıraktığını açıklayacağı iddia edildi.

Nitekim Kocaman maçtan sonraki basın toplantısında da “Futbol nabzın maksimumlara ulaştığı bir oyun. Bu anlamda sinirler yıpranıyor ve zaman zaman gerilimli davranışlar olabiliyor. Bunu anlayabilirim ama hepimizin kendimizi kontrol etmemiz gerektiğini de söylüyorum. Bugün değil ama bu konuyla ilgili birkaç gün içinde farklı açıklamalarım olabilir” diyerek radikal bir karar alacağının mesajını verdi.

 

Emre Kocaman’a yumruk attı mı? yazısına ait etiketler : ,
Emre Kocaman’a yumruk attı mı? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Emre Kocaman’a yumruk attı mı? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.