Emekli Başçavuş Dehşet Saçtı: 2 ÖlüEmekli Başçavuş Dehşet Saçtı: 2 Ölü

Edirne’nin Enez ilçesine bağlı Işıklar Köyü’nde, emekli bir Başçavuş, tartışma sonucu beylik tabancası ile 2 kişiyi öldürdü, bir kişiyi de yaraladı.

Köy kahvesinde, emekli Başçavuş Ahmet Taş (47) ile Halil Ökten (36) arasında başlayan sözlü tartışma kahve içine de sıçradı. Taş, tabancasını çekerek kahvede bulunanların üzerine ateş etti. Açılan ateşte, Yaşar Pehlivanoğlu (51), Halil Ökten (36) olay yerinde hayatını kaybetti. Bu sırada dışarı çıkarak kaçmak isteyen Hulusi Ökten’e (22) de ateş eden Taş, onu da yaraladıktan sonra, 34 JKL 99 plakalı araç ile olay yerinden kaçtı. Yaralı Hulusi Ökten, Keşan Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Ahmet Taş, Keşan Polisi’nin dur ihtarına uymayarak, Malkara ilçesi istikametine kaçtı. Taş, burada polis ekipleri tarafından yakalandı. Taş’ın, Ökten ailesinin damadı olduğu ve karısı Atiye Taş ile ayrı yaşadıkları bildirildi. Olayla ilgili soruşma sürüyor.

Fransa’dan Yaşar Kemal’e Büyük Ödül

Emekli Başçavuş Dehşet Saçtı: 2 Ölü yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Emekli Başçavuş Dehşet Saçtı: 2 Ölü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.