Düsseldorf’ta İlk Provamız 1 Mayıs Pazar Günü!Düsseldorf’ta İlk Provamız 1 Mayıs Pazar Günü!

2011 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Avrupa’ya elindeki en iyiyi göstermek isteyen katılımcı 43 ülkenin provaları 1 Mayıs Pazar günü başlıyor. İlk gün provalarında Yüksek Sadakat 5. sırada Türkiye saati ile 14:40‘da 2011 Eurovision sahnesinde Live It Up‘ın ilk provası için hazır bulunacak. Live It Up‘ın sahne şovu ile ilgili önemli bir detay da açıklandı..

Geçtiğimiz yıl maNga ile çalışan ve We Could Be The Same‘in sahne sunumunda “Robot Kız” figürüyle şarkıya önemli bir destek oluşturan Kanadalı koreografGenevieve Cleary, bu yıl da Yüksek Sadakat için devrede.

Grup tarafından yapılan açıklamaya göre, Eurovision sahnesinde Yüksek Sadakat ile bulunacak 6. kişi bir bayan olacak ve sahne şovu geçtiğimiz yılki We Could Be The Same‘in sahne şovu kadar sert olmayacak. Grup sahne şovu provasını ilk kez Düsseldorf’ta gerçekleştirecek.

Düsseldorf’ta İlk Provamız 1 Mayıs Pazar Günü! yazısına ait etiketler :
Düsseldorf’ta İlk Provamız 1 Mayıs Pazar Günü! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Düsseldorf’ta İlk Provamız 1 Mayıs Pazar Günü! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.