Dj’i Netten SeçinDj’i Netten Seçin

Mercora IMRadio ile dünyanın en büyük radyo ağında müzik dinleyin, dinletin. Siz de müziklerinizi paylaşmak ve bu müzik ağında ünlü olmak istiyorsanız tıklayın.Mercora IMRadio dünyanın en geniş ve yasal radyo ağına bağlanmanızı sağlayan bir yazılım. Dilediğiniz DJ ve artistleri arayıp müzik dinleyebilirsiniz. Ses kalitesi gerçekten iyi, CD kalitesine yakın. Dilerseniz siz kendi kanalınıza şarkı ekleyin ve müzik dinletin.
GMail?

Yazılımı GMail hesabınız ile açabilir, arkadaşlar ekleyebilirsiniz. Kendi listenize şarkı eklemek için “My Library”e gireceksiniz, istediğiniz klasör ve şarkıları seçtikten sonra sağla tıklayıp “Webcast Now” yazan yere tıklayın. Hepsi bu kadar. Türkçe şarkılar konusunda çok fazla şey beklemeyin arkadaşlar, Türkçe şarkı bulsanız bile bağlantı hızından dolayı sorunlar çıkabilir. Yabancı şarkıları dinlerken epey memnun olacaksınız, oradaki upload hızları bizim buradan şarkıları dinlememiz için yeterli.

Hemen indirin

2 MB’lık bu küçük yazılımı indirmek için buraya tıklayın. Yazılım ingilizcedir.

http://shiftdelete.net/site/component/option,com_docman/task,doc_download/gid,413/Itemid,94/

Dj’i Netten Seçin yazısına ait etiketler : , , , ,
Dj’i Netten Seçin yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Dj’i Netten Seçin Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.