DJ Tarkan’ın performansları devam ediyorDJ Tarkan’ın performansları devam ediyor

Son yıllarda ülkemizin en iyi DJ’i kabul edilen ve dünya’nın da en iyi 100 DJ’inden biri olan Tarkan, çeşitli Balkan ülkelerinde gerçekleşen festival ve etkinliklerde ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

DJ Tarkan, Yunanistan’ın genç ve yetenekli prodüktörlerinden olan V-Sag ile birlikte 2 Ağustos tarihinde Bulgaristan’ın Stara Zagora şehrinde Astoria Complex’inde gerçeklesen açık hava etkinliğini takiben, 4 Ağustos tarihinde Cacao Beach’deki 6 saatlik gündüz performanslarıyla Bulgaristan’ın dört bir yanından gelen elektronik müzik dinleyicileri ile bir araya geldiler ve mükemmel bir gündüz ziyafetine imza attılar. DJ Tarkan, 10 Ağustos Cuma gecesi Dubai’nin en gözde mekanlarından Club Chi@The Lodge’daki başarılı performansının ardından Mersin’e uçarak Cumartesi gecesi Night Park’da sevenlerinin karşısında, kabindeki yerini aldı.

DJ Tarkan, 16 Ağustos tarihinde Sirbistan’in baskenti Belgrad’da gerçekleşecek performansın ardından 17 Ağustos tarihinde bu kez La Playa Roja’da (Red Beach) Karadağlıların karşısında olacak.

Dj Tarkan’ ın ülkemizdeki elektronik muzik dinleyicileri ile bu haftaki buluşmasi, 18 Ağustos Cumartesi, İstanbul Beyoğlu’nda Clinic Terrace ‘da gerçekleşecek. Balkan ülkeleri turu Clinic gecesinin hemen ertesi günü Makedonya’nın başkenti Üsküp’un en gözde clublarından Collesseum performansı ile noktalanacak.

Mekan&Tarih
Clinic – 18 Ağustos 2007- Cumartesi
Adres&Tel : Sakızağaci Cad. No:33 K:4 Beyoğlu
(Studio Live üstü)

0 212 244 04 46
Kapı açılış:
22:00 – 05:00
Giriş ücreti: 20 YTL. (İlk içki dahil)
14.08.2007

DJ Tarkan’ın performansları devam ediyor yazısına ait etiketler : , , , , ,
DJ Tarkan’ın performansları devam ediyor yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

DJ Tarkan’ın performansları devam ediyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.