Diyarbakır da Feci Kaza: 25 ÖlüDiyarbakır da Feci Kaza: 25 Ölü

Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde meydana gelen trafik kazasında ölenlerin sayısı 25’e yükseldi.

Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, Batman-Diyarbakır karayolunun Salat köyü yakınlarındaki kaza yerinde incelemesi sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada, 56 AF 155 plakalı midibüs ile 63 YU 771 plakalı tuğla yüklü tırın çarpışması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybedenlerin sayısının 25’e yükseldiğini söyledi.

Vali Toprak, “24 kişi olay yerinde, bir kişi ise Batman’da kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Yaralanan 16 kişiden 9’u Diyarbakır, 7’si ise Batman’daki hastanelere sevk edildi” dedi.

Bu arada, kaza nedeniyle ulaşıma kapanan Batman-Diyarbakır karayolu ekiplerin çalışması sonucu trafiğe açıldı.

KAZADA ÖLENLERİN KİMLİKLERİ BELLİ OLDU

Mugdat Adsız, Süleyman Alan, Recep Kurt, İbrahim Dayan, Tevfik Tekek Hacıeminoğlu, Zülküf Tosun, Mehmet Acar, Ferit Gülaydın, Celal Fidan, Rıdvan Akaluk, Bakır Alpak, Şakir Beydoğan, Tevfik Turhan, Şakir Elçi, Şükrü Aksu, Huri Aykut, Elanur Acar, Asiye Acar, Sakine Uyanık, Rabia Elçi, Emine Atsız, Veysi Alan ve Nurullah Ak.

KAZADA YARALANAN 16 KİŞİDEN 13’ÜNÜN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

TIR şoförü Hüseyin Alpak

Hamza Kahraman

Mahmut Büyükgüdük

Ömer Mızrak

Betül Tulhan

Emrah Bulut

Kadir Kurt

Fatih Ceylan

Ferhat Yolbaş

Enver Ceylan

Mehmet Acar

Suat Uyanık

Metin İlbaş

Dicle’de 24 Terörist Etkisiz Hale GetirildiDiyarbakır’da Katliam Gibi Kaza

Diyarbakır da Feci Kaza: 25 Ölü yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Diyarbakır da Feci Kaza: 25 Ölü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.