Dikkat! MSN’ler Çalınıyor!Dikkat! MSN’ler Çalınıyor!

Son zamanlarda yayılan MSN Adresleri Çalınma olayları her geçen gün kötüye gidiyor.

Hacked By The Jackal kod adlı bir hacker 48 saatte yaklaşık 6000 (altıbin) msn hackledi. Microsoft bile bunu nasıl yaptığını daha çözememiş durumunda. Ve en kısa sürede onun önüne geçebilmek için elinden geleni yapıyor.

The Jackal ise, birçok hackerin göz önünden kaçan bir açıktan faydalandığı söylediği bildirildi. Ve birçok ünlününde adresinin elinde olduğunu bildiren hackere herkesin dikkat etmesi gerekiyor.

Ayrıca Netlog adreslerinide birbir hacklediğini söyleyen hacker büyük bir rekora doğru gittiğinden bahsediyor.

Size uyarımız ise msinize dikkat etmeniz ve bu yazıdan ders çıkarmanız. Lütfen güvenlik için önceki yazılarımıza göz atınız.

Dikkat! MSN’ler Çalınıyor! yazısına ait etiketler : , , , ,
Dikkat! MSN’ler Çalınıyor! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Dikkat! MSN’ler Çalınıyor!” için 9 Yorum

 1. back_door dedi ki:

  helal olsun koçuma kim tutar seni yaaa. kanka rekor senin bütün rekorlar senin bunu hakediorsun sen aslanım benim bu haberi hemen yayıyorum tüm dünya görmeli!

  ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ…

  sitenin admin kardeşinede saolasın bu haber için…

  SAYGILARIMLA BACKD00R

 2. Devil_Boy dedi ki:

  VAy BE nasıl yapıosa Helal olsn ama Zor BEa abi Ama herkez Dikkatlı oLsuUn Bence Yuru bEa Ama bence Yabanıların kını **** DAha i olur… Saygılar

  Edit

 3. ibrahim dedi ki:

  yani bu arkadasa helal olsun bilgisayar mühendisleri yanında foss olsun ne diim yolun açık osun

 4. sergen dedi ki:

  Bana teşekkür etmenize gerek yok arkadaşlar. Elimize haber geldi, böyle birisinin birşey yaptığını bizde haber olarka siteye koyduk. Kişiyle bir alakamız yok.

 5. seres dedi ki:

  helal sana jackal kimin ustası:p

Dikkat! MSN’ler Çalınıyor! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.