Deneme için Hazırlanın: windows 8 karşınızdaDeneme için Hazırlanın: windows 8 karşınızda

Deneme için Hazırlanın: windows 8 karşınızda

Eylül ayında düzenlenecek olan Windowsla ilgili olan toplantı da Windows 8, tablet dostu arayüzü ve uzun yıllardır sistemin geçirdiği en büyük değişimi içermesiyle dikkat çekmişti. O tarihten beri Microsoft, Windows 8 hakkında fazla bilgi sunmuyordu.

Microsoft’un bir sonraki büyük toplantısı BUILD, Eylül ayında düzenlenecek. Dolayısıyla Eylül ayında Windows 8 ile ilgili gelişmelerin yaşanması bekleniyor. Bu konuda adımlar da atılmaya başlandı. Windows 8 için bir blog açan Microsoft, Windows 8’in geliştirilme süreci ve işletim sistemlerine dair fikirleri paylaşmaya başladı. Blogun adı da ‘Windows 8’i geliştirmek’ olarak seçilmiş.

Tüm bu adımlar, Microsoft’un Windows 8 için bir ön sürüm hazırladığı şeklinde yorumlanıyor. Birçok farklı kaynağa göre Microsoft, Eylül ayında Windows 8’in ilk sürümünü sunacak. Bu sürümün öncelikle geliştiricilere sunulması bekleniyor. Ancak bundan birkaç ay sonra bir beta sürümü de gelebilir. Tabii geliştiricilerden gelecek bilgiler sayesinde de Windows 8’i daha yakından tanımaya başlayacağız.

Microsoft’un BUILD etkinliği 13-16 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek.

Deneme için Hazırlanın: windows 8 karşınızda yazısına ait etiketler :
Deneme için Hazırlanın: windows 8 karşınızda yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Deneme için Hazırlanın: windows 8 karşınızda Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.