Deli Mavi…Deli Mavi…

bilirsin maviyi severim ben..hep deli mavi yaşarım..oysa deli mavilik içimde sakladıklarımı sana ulaştırıyor mu ki …anlatımlarımda yanlızım..mavim bana bakıyor..sen gideli çok oldu artık gün saymıyorum..sadece yaşıyorum..hep bildiğin gibi ..hep senle deli mavi..
kimbilir belki bu yıllarca sürse bile sen gelmesen bile ben yine mavi arayışlarda deli mavi yaşamaya devam edeceğim..kim bilir belki bir gün geri döneceksin..benim rengimde boy atacaksın..bu mavi sevda beni hiç unutmadı ki..ben niye unutayım diyerek..ya öleceğim o zaman..ya tekrar kucaklayacağım seni deli mavi sevdamla..
ne dersin günleri arşınlarken içimdeki senle..sen gelebilir misin bu gönüle hala sevebilir misin ..hala mavi penceremden uzanıp burdayım olur mu seslenişlerin..oysa yoksun işte..olmanın da anlamı yok ki olsan ne değişecek..sen takılacaksın zamana ben dolanacağım deli mavi ayaklarında..deli mavi olacak ellerim uzanırken sana ve sen …ezip geçeceksin seni gönlünde hala deli mavi yaşatan sevgiliyi..
Ankara sokakları seni arşınlıyor şu sıra..tüm reklam panolarında gözlerin..tüm kepenkler senin adınla kapanıyor..ben adımlarken Kızılayın bilmem kaçıncı sokağını ..tüm sinemalarda sensiz aşk filmleri oynuyor..adımlarım bar kapılarında son bulurken içerden senli şarkılar yükseliyor..içiyorum içkimde senin tadında..ve işte tüm neon ışıkları maviye çalmış..göz kırpıyor..sarılmışım yokluğuna yürüyorum..yürüyorum hala bitiremediğim sensiz duyguları..bilirsin ben deli maviyim..gözlerim deli mavi..ellerimde öyle..tutuyorum ellerini son kez..yüreğim oda mavi…tıpkı sen tıpkı ben tıpkı sevgimiz tıpkı gözlerin ve tıpkı terk etmişliğim gibi..
merhaba sana ..merhaba deli mavi sevgim..bu gece gidiyorum uzaklara..gidiyorum işte hoşçakal diyerek kendime…ve sana……serra

Deli Mavi… yazısına ait etiketler : , , ,
Deli Mavi… yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Deli Mavi… Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.