Dedikodu: Bill Gates Microsoft a mı Dönüyor?Dedikodu: Bill Gates Microsoft a mı Dönüyor?

Son birkaç senedir Bill ve Melinda Gates Vakfı üzerinde çalışan Bill Gates’in Microsoft’a döneceği iddiaları, Gates’in bir temsilcisi tarafından yalanlandı.

Dedikodu ilk olarak Fortune’da ortaya çıkmış, bilginin kaynağı olarak ise Gates’in Microsoft’a döneceğini duyan “seçkin bir CEO” gösterilmişti. Yazıda bu iddaları destekleyecek bazı “kanıtlar” da mevcuttu. Ancak Bill Gates’in Microsoft’a dönmek gibi bir düşüncesi yok. Zira AllThingsS.com’un haberine göre Gates’in baş yardımcılarından personel şefi Larry Cohen, Gates’in geri dönmeyi düşündüğünü resmen yalanladı.

Gates’in 2008’den beri Microsoft’taki ofisine her gün gelmediği ve yarım gün olarak çalıştığı biliniyor. Buna rağmen Gates’in Microsoft üzerindeki etkisinin büyük olduğu da bilinenler arasında.

Dedikodu: Bill Gates Microsoft a mı Dönüyor? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Dedikodu: Bill Gates Microsoft a mı Dönüyor? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.