:D ”Adriano Hayal Oldu Sıra Ronaldo’da” :D:D ”Adriano Hayal Oldu Sıra Ronaldo’da” :D

İnter’li Adriano’nun transferinde bir son dakika pürüzü yaşayan F.Bahçe, rotayı yeniden Milan’ın süper forveti Ronaldo’ya çevirdi.

ZİCO ‘RONALDO’ DİYOR
F.Bahçe, daha önce 1 yıllığına kiralık olarak her konuda anlaşmaya vardığı İnter’li Adriano transferinde dün ortaya çıkan bir son dakika pürüzü ile şok oldu. Adriano, İnter’de kalmak istediğini ve İtalya dışında futbol oynamak istemediğini açıkladı. F.Bahçe’de bu gelişme üzerine rota yeniden Zico’nun kadroda görmeyi istediği

Milan’lı Ronaldo’ya çevrildi.

MİLAN’A 10 MİLYON EURO
Sarı-lacivertli yönetimin, Ronaldo’yu bir yıllığına kiralamak için Milan kulübüne tam 10 milyon euro kiralama bedeli teklif ettiği öğrenildi. F.Bahçe’nin, Ronaldo’yu satmak istemeyen Milan’ı ikna etmeye çalıştığı vurgulandı. Bu arada geçtiğimiz günlerde Eurosport’un internet sitesi, F.Bahçe’nin Brezilyalı star Ronaldo ile 4 milyon euro’ya el sıkıştığını yazmıştı.

:D ”Adriano Hayal Oldu Sıra Ronaldo’da” :D yazısına ait etiketler : , , , ,
:D ”Adriano Hayal Oldu Sıra Ronaldo’da” :D yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“:D ”Adriano Hayal Oldu Sıra Ronaldo’da” :D” için 1 Yorum

  1. enes dedi ki:

    ronaldo daha iyi onu alın
    süper bir oyuncu takımımıza çok katkısı olur böyle şeylere
    uğraştığınız için sizinle gurur duyuyorum…

:D ”Adriano Hayal Oldu Sıra Ronaldo’da” :D Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.