Converse Allstars 2007Converse Allstars 2007

Utopia Production tarafından 11 Ağustos 2007 Cumartesi günü Parkorman’da gerçekleşecek ve kurulduğu günden beri adından söz ettiren, efsanevi müzisyenlerden oluşan THE GOOD, THE BAD & THE QUEEN’in müzik ziyafeti vereceği Converse All Stars Konserinin ön satışı Biletix’te başladı.2 Temmuz Pazartesi akşamı 20 YTL.’den satışa sunulan bilet fiyatları şöyle;

2 Temmuz Pazartesi akşamına kadar 20 YTL

2 Temmuz – 10 Ağustos arası 35 YTL

Özel sahne önü biletleri 50 YTL

Kapıda 45 YTL

Britpop’un efsanesi Blur grubunun eşsiz vokali Damon Albarn, The Clash’den Paul Simonon, The Verve ve Blur’un gitaristi Simon Tong ve son olarak Fela Kuti’nin davulcusu Tony Allen ile başlı başına bir festival; The Good, The Bad and The Queen…

Bunun yanı sıra 11 Ağustos Cumartesi günü Parkorman’da gerçekleşecek olan Converse All Stars 2007 kapsamında sahne alacak diğer isimler; Türkiye’nin önemli rock gruplarından Mor ve Ötesi, ilk albümü ile adından sıkça söz ettiren DandadaDan, Türkçe Rock kulvarının taze ismi Sakin.

11 Ağustos Cumartesi 2007

Parkorman

Ayrıntılı bilgi için;

www.converseallstars.org

Converse Allstars 2007 yazısına ait etiketler : , , ,
Converse Allstars 2007 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Converse Allstars 2007 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.