Çok Güzel Bir Uzaktan Yardım Programı: Team ViewerÇok Güzel Bir Uzaktan Yardım Programı: Team Viewer

İnternette dolaşırken Team Viewer ile ilgili bir yazı okudum, ondan esinlenerek bu programı paylaşmayı düşündüm. Uzaktan yardımı bilmeyen yoktur. Bu programda uzaktan yardım için olşturulmuş bir program. 551 kb’lik bir program. Kullanımı ise, uzaktan yardım yapacağınız bilgisayarada aynı programı yüklemek yeterli. Programı kurduktan sonra, program size bir ID ve şifre veriyor. Program sınırlı sürüm olarak dağıtılıyor. Aylık maksimum 25 saat kullanım imkanı veriyor. Ayrıntılı bilgi için orjinal sitesinden bilgi edinebilirsiniz.

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Sorunları yazabilirsiniz yardımcı olabilirim. Admin

Çok Güzel Bir Uzaktan Yardım Programı: Team Viewer yazısına ait etiketler : , , , ,
Çok Güzel Bir Uzaktan Yardım Programı: Team Viewer yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Çok Güzel Bir Uzaktan Yardım Programı: Team Viewer” için 3 Yorum

  1. ThE_J@ck@L dedi ki:

    admin güzel bir yere değinmişsin gerçekten aferin arkdaşların bu bu prgramı görünce hayretler içerisinde kalacağına eminim ama BU PROGRAMI KÖTÜ AMAÇLI KULLANMAYINIZ!!! bilgi içinde teşekkürler 😉

  2. billy dedi ki:

    programı kurdum ama açamıyorum.yardımcı olabilir misin?

  3. sergen dedi ki:

    Sorun nedir @billy? Ayrıntılı olarak sorarsan elimden geleni yaparım.

Çok Güzel Bir Uzaktan Yardım Programı: Team Viewer Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.