Cim Bom’a Kone şoku!Cim Bom’a Kone şoku!

Galatasaray’a golcü transferinde listesinin ilk sırasında yer alan Arouna Kone’den kötü haber geldi. Hollanda’nın PSV takımında forma giyen 24 yaşındaki yıldız futbolcu, sarı-kırmızılı kulüpten aldığı cazip teklifi geri çevirdi.
Kone’nin menajeri Serge Trinport, başarılı futbolcunun şimdilik Türkiye’ye gelmeyi düşünmediğini söyledi. Galatasaray’dan teklif aldıklarını doğrulayan Trinport, PSV Eindhoven’le sözleşmesi devam eden Kone’nin, Hollanda’da kalmak istediğini kaydetti.

Ancak sarı – kırmızılı yöneticilerin Kone defterini kapatmadıkları ve yıldız futbolcuyu ikna etmek için imkanları zorladıkları vurgulandı. Cim-Bom’da Arouna Kone’nin ikna edilememesi halinde rotanın Le Mans’da forma giyen Grafite ile Porto’da top koşturan Postiga’ya çevrileceği ifade edildi.

‘İki saatte gelmiyorlar’

Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, transfer için yoğun çaba içinde olduklarını açıkladı. Sezgin, “Transferin çeşitli halkaları var ve bu halkaların biraraya gelmesi de kolay değil. Bizim görüştüğümüz isimler gidip de öyle 2 saatte Türkiye’ye getirilecek isimler de değiller. Yoğun görüşmelerimiz var. Her an olabilir. Birçok isim var. En uygun şartlarda en iyi ismi arıyoruz” dedi.

Kaynak: Milliyet
10.08.2007

Cim Bom’a Kone şoku! yazısına ait etiketler : , , , ,
Cim Bom’a Kone şoku! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Cim Bom’a Kone şoku! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.