Cilt sağlığı bir ‘tık’ ötedeCilt sağlığı bir ‘tık’ ötede

Cilt sağlığı bir 'tık' ötede

Cildinizin sağlığı hakkında en çok merak edilen sorulara Uzm. Dr. Betül Şengör kurduğu web sitesinde cevap veriyor.

Cilt Hastalıkları Uzmanı Dr. Betül Şengör’ün cilt sağlığı ile ilgili kendisine hastaları ve okurları tarafından en çok yöneltilen sorulardan yola çıkarak hazırladığı www.cildiminsagligi.com yayında.

Uzm.Dr.Betül Şengör’ün “Cildimiz sağlığımızın ve yaşımızın aynasıdır” mesajının altını çizdiği cildiminsagligi.com’da; cilt neden kırışır, neden her yaşta ayrı cilt bakımı, aldığımız gıdalar cildimizi nasıl etkiler, cildimizi gençleştirmede mucizelere yer var mı gibi en merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Cildiminsagligi.com’da Doktor Şengör’e kişisel cilt sağlığınız ile ilgili sorularınızı da yöneltebiliyorsunuz.

Ayrıca cildiminsagligi.com’da akne, cilt lekeleri, Rosasea (kırmızı cilt sendromu), saç sağlığı ve hastalıkları, gebelikte cilt bakımı, kimyasal peelingler, mezoterapi, selülit, neştersiz güzellik ve cilt gençleştirme yöntemleri gibi güncel ve önemli konuları Uzm. Dr.Betül Şengör gibi bir cilt hastalıkları uzmanının bilimsel perspektifinden okuma fırsatı bulacaksınız.

Cilt sağlığı bir ‘tık’ ötede yazısına ait etiketler :
Cilt sağlığı bir ‘tık’ ötede yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Cilt sağlığı bir ‘tık’ ötede Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.