Çılgın Dersane 2’nin çekimleri başladıÇılgın Dersane 2’nin çekimleri başladı

xxxxx Geçtiğimiz yıl Tuba Ünsal ile Mehmet Aslan’ın öpüştüğü “Çılgın Dersane”de bu yıl aynı rolü Berksan ile Sevil Uyar üstlendi. Ağva’da çekilen filmde genç oyuncular ateşli bir öpüşme sahnesi canlandırdı.

Çekimleri Ağva’da yapılan ‘Çılgın Dersane 2’de iflasın eşiğindeki dersanenin çılgın öğrencilerinin, üniversite sınavı için girdikleri kamp konu ediliyor. Filmde olaylar şöyle gelişiyor: Dersane sahibi Hadi’nin (Cüneyt Arkın) yönetiminde başlayan kampta büyük bir heyecan vardır. Çocukluk arkadaşı olan Berksan (Berksan) ve Bahar (Sevil Uyar) da yeniden biraraya gelir. Bastırdıkları duygular ise kampta ortaya çıkar.

KAYNAK:www.haber37.net

Çılgın Dersane 2’nin çekimleri başladı yazısına ait etiketler : , ,
Çılgın Dersane 2’nin çekimleri başladı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Çılgın Dersane 2’nin çekimleri başladı” için 4 Yorum

 1. ayaz dedi ki:

  birinci ÇILGIN DERSHANE GÜZELDİ BEN SEVİL UYARIN DAHA RENKLENDİRECEGİNE İNANIORUM ONLA OYANAYAN HER KİŞİ COOOK ŞANSLI BENCE (((((((RÜYA PERİSİ))))))))) SEVİL UYARA ÖMÜR BOYU BAŞARILAR DİLERİMMMMMMMMM

 2. ayazın abisi dedi ki:

  kardesim ayaz demisse dogrudur güzel film gercekten

 3. €r€n dedi ki:

  arkadaşlar çok güzel bi film hatta mükmmel bile diyebilirim bölümlerini izlediğimde bi kızın üstündeki mayayu alıo seyretmenizi tavsiye ederim eminim ki çok beğeniceksiniz

 4. suskun ölüm dedi ki:

  berksana bu rol hiç yakışmadı bi onu efendiliği ve saygılı olmasıyla sevdik bu rolle degerınden kaybetti eskiden hayran oldugum berksanı şimdi şiddetle kınıorum bu sana hiç yakışmadı hayranların yasta..

Çılgın Dersane 2’nin çekimleri başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.