Cildinizde limon tadına ne dersiniz?Cildinizde limon tadına ne dersiniz?

Cildinizde limon tadına ne dersiniz?

Limon çekirdeğinin faydalarından yararlanmak istiyorsanız, Body Shop’un Sweet Lemon serisini kaçırmayın!

Limonla şekerli tat arasında bir bağlantı kuramayabilirsiniz; ama bu seri fikrinizi değiştirecek! Limon çekirdeklerini çöpe atmak yerine sıkarak elde edilen nemlendirici özellik, cilt bakımınıza yardımcı olurken size de farklı hisler yaşatacak. Limon çekirdeği yağının cilt bakım özelliği sayesinde cildinizin temizlenmesi, arınması ve nemlenmesi ile vücudunuzdaki yenilenmeyi hissedin…

Normal ve kuru ciltler için mükemmel olan Sweet Lemon serisi dünyanın birçok yerinden toplanan, mükemmel kaliteye ulaşmaya yardımcı Yerel Ticaret ürünü kakao yağı, shea yağı, Brezilya fındığı yağı ve organik kaynaklı bal içeriğine sahip.

Sweet Lemon koleksiyonu zindelik veren karşı konulmaz sitrus kokusu içeriyor. Bu nefis, taze ve hafif kokudan daha uzun süreyle faydalanmak istiyorsanız Sweet Lemon’ın cildi temizleyen, arındıran ve nemlendiren kürünü uygulayın. Bu kür cilt bakımı faydaları dışında süper yumuşak, pürüzsüz ve kesinlikle dokunulası bir cilt sağlıyor.

 

Cildinizde limon tadına ne dersiniz? yazısına ait etiketler :
Cildinizde limon tadına ne dersiniz? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Cildinizde limon tadına ne dersiniz? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.