Çikolata yiyerek kur yap!Çikolata yiyerek kur yap!

Cinsel gücü artıran afrodizyak gıdalar, sizi daha iyi kur yapan bir sevgiliye de dönüştürebilir!Afrodizyaklar; psikolojik etkilerine ve cinsel yaşamın her evresinde yarattığı değişime bağlı olarak, ister flört ister baştan çıkartma döneminde hayli iddialı sonuçlar veriyor. Araştırmacılar; potansiyel sevgilinizi ararken, keyfinizi yerine getireÇikolata yiyerek kur yap!rek kendinize olan güveninizi artıracak, sizi canlandıracak ve kur yapmaya yöneltecek besinler arasında pul biber ve baharatlı gıdaları ilk sıraya koyuyor. İçerdiği kafein nedeniyle çikolatanın uyarıcı etkisi bulunuyor. Bunun yanında salgıladığı mutluluk hormonuyla keyif veriyor. Muz da içerdiği kimyasallarla beyinde keyif artırıcı etki yaratıp, özgüveni pekiştiriyor. İçerdiği yüksek lif nedeniyle cinsel arzuları uyandırıcı etkiye sahip havucu da listenizden hiç eksik etmeyin. İyot açısından zengin olan karides ve midye gibi diğer deniz ürünleri ise tiroit bezlerini çalıştırması ve sağladığı enerji açısından hayli önemli.

Çikolata yiyerek kur yap! yazısına ait etiketler : , , ,
Çikolata yiyerek kur yap! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Çikolata yiyerek kur yap! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.