Cesetlerden DNA testi için kan örnekleri alınıyorCesetlerden DNA testi için kan örnekleri alınıyor

Isparta’nın Keçiborlu ilçesi yakınlarında düşen Atlasjet uçağında ölen yolcuların parçalara ayrılan ve geniş bir alana yayılan cesetlerinden, DNA testi yapılmak üzere kan örnekleri alınıyor.

Bölgede çalışmalarını sürdüren sağlık ekipleri, bir yandan cesetleri torbalara koyarken, diğer yandan da çok geniş bir alana yayılan ceset parçalarını, kimliklerin teşhis ve tespit edilebilmesi amacıyla DNA testi yapılmak üzere toplayıp, kan örnekleri aldılar.

Bu arada, enkaz bölgesindeki çalışmaları izleyen ve kazanın olduğu yere yakın Kozlu köyünde yaşadığını söyleyen Etem Koç isimli bir vatandaş, kaza anında dağdan patlamaya benzer çok yüksek bir gürültü geldiğini söyledi. Etem Koç, ”Çok yüksek bir ses duyduk. Patlamaya benzer bir sesti. Araziyi tanıdığım için, patika yolları kullanarak kaza yerine geldim. Bölgeye ilk gelenler arasındayım. Hiç kimse yaşamıyordu. Cesetler yayılmıştı. Kolu kopmuş bir bebek cesedi de gördüm. Bir kişinin cesedi de koltuğa bağlı olarak duruyordu” dedi.
30.11.2007

Kaynak : AA

Cesetlerden DNA testi için kan örnekleri alınıyor yazısına ait etiketler : , , , , ,
Cesetlerden DNA testi için kan örnekleri alınıyor yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Cesetlerden DNA testi için kan örnekleri alınıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.