Cep Telefonu Nasıl TemizlenirCep Telefonu Nasıl Temizlenir

Cep telefonu kullanıcı tarafından çıkartılabilen tüm parçalar çıkartılarak içten dışa doğru temizlenir. Çıkartılabilen tüm parçalar çıkarıldıktan sonra yumuşak uçlu bir diş fırçasıyla detay kısımları temizlenir. Özellikle mikrofon bölümünün tozlanması ses iletişimine zarar vermektedir. Bu yüzden o kısmı dikkatli temizlemek gerekir. Kamera ve flaşın yan kısımlarını iyi ve dikkatli temizlemek kamerayla çekilen görüntülerin görselliğini arttıracaktır. Bataryanın temas ettiği noktaları temizlemek kolay iletişim için faydalı olacaktır. Diş fırçası yoksa pamuklu kulak çöpüyle ulaşılamayan noktalar temizlenebilir. Bu işlemler yapıldıktan sonra parçaları takıp kasanın dışından temizlemeye devam edilir. Telefonun kasası mikrofiber bezle silinir. En son ekran aynı bezle temizlenerek temizlik tamamlanır. Temizleme solüsyonu kullanılırken telefonun üzerine sıkılmaz bezin üzerine sıkılarak temizleme yapılır. Bu solüsyonlar kiri ve tozu önlemenin dışında bakterileri de yok ederek sağlıklı bir kullanım sağlar. Solüsyonlu bezle silindikten sonra kuru bir bezle nemi alınır.

Cep Telefonu Nasıl Temizlenir yazısına ait etiketler : ,
Cep Telefonu Nasıl Temizlenir yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Cep Telefonu Nasıl Temizlenir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.