Castrol’den yeni motor yağıCastrol’den yeni motor yağı

108 yıldır madeni yağ sektörünün lider markası olan Castrol, özellikle VW grubu araçların elektronik birim enjektörlü TDI motorları için tasarlanan, şu ana kadar ürettiği en iyi tam sentetik motor yağını tüketiciyle buluşturdu: Castrol Edge Turbo Diesel 5W-40.

Kritik motor parçaları üzerinde yüksek koruma ve performans sağlayan tam sentetik Castrol Edge Turbo Diesel 5W-40, dizel araçların istemiş olduğu en üst seviyedeki korumayı ve performansı sağlıyor. 1 ve 4 litrelik ambalajlarda satışa sunulan Castrol Edge Turbo Diesel 5W-40, özel formülü ile, motorda oluşabilecek zararlı depozitlere karşı savaşıyor. Pompa enjeksiyon beslemeli, turboşarjlı ve intercooler’lı dizel motorlar için de uygun olan Turbo Diesel 5W-40, sentetik teknolojisiyle sıradan yağlara kıyasla üstün performans gösteriyor.

Castrol’den yeni motor yağı yazısına ait etiketler : , , , , ,
Castrol’den yeni motor yağı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Castrol’den yeni motor yağı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.