Canaydın hesap sordu!Canaydın hesap sordu!

Sion yenilgisinin ardından şoke olan Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, karşılaşmanın ardından yöneticilerden takımın kötü durumu hakkında rapor istedi. Oyuncuları yalnız bırakmamak için İsviçre’ye giden Canaydın, İstanbul’a dönüş yolculuğu öncesinde futbol şubesinden sorumlu yönetici Haldun Üstünel ve Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ile ayrı ayrı birer görüşme yaptığı ve bu sonucun nedenlerini araştırdığı bildirildi.

canaydin.jpg

Başkan Canaydın’ın, “Bu turun geçilmesi için ne gerekiyorsa yapılsın. UEFA’da gruplara mutlaka katılmalıyız. Bir takım, üç günde nasıl bu kadar değişir. Nasıl böyle bir oyun sergiler?’ diyerek özellikle ilk yarıdaki kötü oyunu sorguladığı öğrenildi. Özhan Canaydın’ın gerekli olması durumunda Feldkamp ile de bir görüşme yapacağı kaydedildi. İdarecilerin rövanş maçında turu geçeceklerine inandıklarını belirttikleri ve şanssız bir maç çıkardıkları görüşünü savundukları ifade edildi.

Sarı – kırmızılı ekipte ikinci maça kadar Florya’da olağanüstü hal ilan edileceği ve futbolcularla bire bir görüşmeler yapılarak bu maça hazırlanılacağı öğrenildi. Oyuncuların da yenilgiye çok üzüldükleri, bundan dolayı morallerinin çok bozuk olduğu vurgulandı.

Kaynak: Milliyet
22.09.2007

Canaydın hesap sordu! yazısına ait etiketler : , , , , ,
Canaydın hesap sordu! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Canaydın hesap sordu! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.