Bu resmi çizen kişinin fobisi ne? kimse bulamamış! ?Bu resmi çizen kişinin fobisi ne? kimse bulamamış! ?

Bir akıl hastası, bu resmi yapmış.Resim oldukça ünlü, ama nedeni ne yapanın akıl hastası olması, ne de nadir bir hastalığa yakalanmış olması.Resmi yapanın bir fobisi var, psikiyatri profesörü onlara bu resmi gösteriyor; dikkatlice bakmalarını, resimde hastanın fobisinin ne olduğuyla ilgili bir işaret olduğunu, bunu bulmalarını söylüyor. Verdiği ipucu da şu: “Ayrıntılara takılmayın, resmin bütününü görmeye çalışın. Eğer tüm cisimler kaldırılırsa resim neye benzer, onu düşünün.”Profesörün dediğine göre cevaba yaklaşanlar varmış, ama bulan daha yokmuş.
(yorumlarınızı bekliyorum…)

Bu resmi çizen kişinin fobisi ne? kimse bulamamış! ? yazısına ait etiketler : , , , ,
Bu resmi çizen kişinin fobisi ne? kimse bulamamış! ? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Bu resmi çizen kişinin fobisi ne? kimse bulamamış! ?” için 2 Yorum

  1. onurcan dedi ki:

    bana göre bu resimde ya kardan kaçıyolar ya karanlıktan ya da akıl hastanesinden kaçıyolar. 🙂

  2. mete dedi ki:

    bu iğrenç insanlar kendi zevkleri uğruna hayvanlara eziyet ediyolar gibi geldi bana buda ancak bir akıl hastasının fobisi olabilir çünkü sağlıklı insanlar eziyeti seviyor

Bu resmi çizen kişinin fobisi ne? kimse bulamamış! ? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.