Bu da Yerli Hummer…Bu da Yerli Hummer…

Kırşehir’de bir oto galerici esnafı, hurdaya dönen kamyonete 5 katı para harcayarak, adeta yerli Hummer yarattı. Hurdaya dönen kamyoneti 2 bin YTL’ye aldığını ifade eden Hüseyin Cihangir, kamyonetin tekrar eski haline gelmesi için 10 bin YTL masraf ettiğini söyledi. Bu da yerli Hummer...Büyük bir titizlikle hazırlanan yerli Hummer’a oğlunun ismini verdiğini kaydeden Cihangir, ” Kamyoneti aldığımda hurda halindeydi ve olduğun yerden kalkmıyordu. Baştan sona tamir ve bakımını yaptırdım. İç ve dış dekorasyonunun titizlikle yaptıktan sonra içerisine müzik sistemleri, VCD, DVD oynatıcı, alarm, uzaktan kumanda gibi birçok sistemi yerleştirdim. 2 bin YTL’ye aldığım hurda kamyonete yaklaşık 10 bin YTL harcadım. Adını da ‘Efe’ koydum. Galericiler Sitesinin göz bebeği haline geldi ve adeta seyirlik bir araç oldu. Satmayı da düşünmüyorum ” dedi.

Bu da Yerli Hummer… yazısına ait etiketler : , , , , ,
Bu da Yerli Hummer… yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Bu da Yerli Hummer…” için 1 Yorum

  1. HAKAN dedi ki:

    valla helal olsun böyle kamyonettleri parcasını bulmak zordur usta güzel olmuş eline sağlık

Bu da Yerli Hummer… Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.