Bomba İhbarı Yapılan Uçak İstanbul’daBomba İhbarı Yapılan Uçak İstanbul’da

Onur Havayolları’nın Diyarbakır-İstanbul seferini gerçekleştiren ve bomba ihbarı yapılan uçak İstanbul’a geldi.Onur Havayolları’nın 135 yolcusuyla Diyarbakır-İstanbul seferini yapan Airbus 320 tipi uçağına havalandıktan kısa bir süre sonra bomba ihbarı yapılmıştı. Önce uçağın Ankara’ya inmesi kararlaştırılmış ancak ihbarı yapan şahsın Diyarbakır’da yakalanması üzerine bu karardan vazgeçilerek uçak İstanbul’a yönlendirilmişti.

Uçak saat 11.05’de sorunsuz olarak Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı. Uçak altına gelen bomba imha ekipleri, yolcu bagajlarını x-ray cihazından geçirirken, kabin içinde de bomba köpeği ile arama yaptı. Emniyet yetkilileri, ihbarın Diyarbakır’da uçuşa geç kalan bir yolcunun eşi tarafından yapıldığını ve söz konusu yolcunun gözaltına alındığını bildirdi.

Bomba İhbarı Yapılan Uçak İstanbul’da yazısına ait etiketler : , , , , ,
Bomba İhbarı Yapılan Uçak İstanbul’da yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Bomba İhbarı Yapılan Uçak İstanbul’da Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.