Blu-ray ve HD-DVD bir aradaBlu-ray ve HD-DVD bir arada

Blu-ray ve HD-DVD bir arada LG Electronics, Blu-ray disk yazıcı ve HD DVD-ROM sürümünü destekleyen, çift formatlı yeni ürünü ile format savaşında tüketicilere farklı bir alternatif sunuyor.

Mobil iletişimin ve tüketici elektroniğinin dünya liderlerinden LG Electronics, kullanım kolaylığına sahip yeni Super Multi Blue optik bellek sürücüsünü kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Blu-Ray yazıcısı ve HD DVD ROM sürücüsü ile Blu Ray disklerine ve HD DVD formatına uyumlu olan Super Multi Blue optik bellek sürücü, gelecek jenerasyonu destekleyen bir formata da sahip olma özelliği taşıyor.

GGW-H10N modeli, 9 saat boyunca yüksek çözünürlükte video izlemeye eş değer, 50 GB’lık bilgi kayıt kapasitesi sunarken, Blu Ray disklerine de 4x kayıt hızıyla dikkatleri çekiyor.

Blu-ray ve HD-DVD bir arada yazısına ait etiketler : , , , ,
Blu-ray ve HD-DVD bir arada yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Blu-ray ve HD-DVD bir arada Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.