Blanco, bulutlara daha yakın!Blanco, bulutlara daha yakın!

Taksim’de başlayan eğlence anlayışını Gayrettepe İstanbul Sürmeli Otel’in terasına taşıyan Blanco, tadına doyulmaz DJ performanslarıyla sabahın ilk ışıklarına kadar İstanbul manzarası eşliğinde sınırsız eğlence vadediyor…

Blanco, Taksim’de ilk açıldığı 2005 senesi Haziran ayından beri; eğlenceyi kaliteli ve bir o kadar da yenilikçi bir mekanda takip etmek isteyenlerin adresi oldu. Yazlık kulüp ve bar konseptinde hizmet veren Blanco, müzik odaklı eğlence anlayışıyla kısa sürede İstanbul’un en popüler mekanlarından biri haline gelmeyi başardı.
İlk senenin başarısı ve müdavim mekan özelliğini kazanmasıyla ikinci sene yeni bir ortaklık çıktı ortaya. Dinamo 103.8 ile yapılan ortak çalışma sonucunda Blanco, yeni bir mekanda çift katlı bir teras olarak hizmet vermeye devam etti ve İstanbul’un en iyi üstü açık yazlık mekanı olmaya layık görüldü.

Blanco 3. senesine de yine bir yenilikle merhaba diyor… Üstelik bu sefer misafirlerini hem yaz hem de kış boyunca ağırlayacak olmanın heyecanıyla!

Blanco, İstanbul Sürmeli Otel’deki yeni yerinde 300 kişilik iki ayrı odası ve her biri 200 kişilik kapasiteye sahip eşsiz manzaralı iki terasıyla, 3. senesinde de ayrıcalığını devam ettirecek. Blanco geceleri, müzikle birlikte bulutlara daha yakın olacak!

Blanco’nun şüphesiz en önemli özelliği de dans müziği tutkunları için bir vazgeçilmezi ifade ediyor olması. Yeni yerinde aynı anda iki farklı müzik dinlenebilecek alt yapıya sahip olan Blanco, birbirinden kaliteli yerli DJ’lerin yanı sıra yurtdışından sürpriz DJ ve live performanslarında yer alacağı bir adres olarak giriyor 3. yılına. Üstelik, hafta içi farklı müzik konseptlerinin yanı sıra özellikle hafta sonu gecelerinde de, sabahın ilk saatlerine kadar sürecek eğlence garantisiyle…

 

Adres: Sürmeli İstanbul Otel / Prof. Dr. Bülent Tarcan Sokak No:3 / 34349 Gayrettepe İstanbul
info@blancoteras.com

Blanco, bulutlara daha yakın! yazısına ait etiketler : , , ,
Blanco, bulutlara daha yakın! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Blanco, bulutlara daha yakın! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.