Bitdefender Internet Security 10 FinalBitdefender Internet Security 10 Final

BitDefender Internet Security v10, Internete bağlı bir ailenin bütün güvenlik ihtiyaçlarını karşılar. Virüs, spyware, spam, aldatmaca, phishing denemelerine, davetsiz misafirlere ve uygunsuz web içeriklerine karşı esaslı bir koruma sağlar.
Üstelik Final sürümünde TÜRKÇE kullanım rahatlığı…

Geniş Koruma Modülleri;
Antivirus
Antispam
Antispyware
Güvenlik Duvarı
Ebeveyn Kontrolü’nü bir arada sağlayan mükemmel bir çözümdür.
Üstelik tüm modülleri de Türkçe …

Antivirüs
Antivirüs modülünün görevi ortamdaki tüm virüsleri tespit etmek ve silmektir. BitDefender Antivirüs; ICSA Laboratuvarları, Virus Bulletin, Checkmark, ChechVir ve TÜV tarafından onaylı güçlü bir tarama motoru kullanır.

Antispam
BitDefender Antispam modülü spam problemi ile ilgilenir, böylece siz uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Güvenlik Duvarı
Güvenlik Duvarı modülü ağ trafiğini süzer, uygulamalar ve kullanıcılar için izin ve erişim zamanını kontrol eder. Bilgisayarınız gizlilik durumunda, bilgisayar korsanlarından ve zararlı yazılımlardan saklanmıştır.

Antispyware
Potansiyel spyware tehditlerini, sisteminize zarar vermeden önce gerçek zamanlı denetler ve engeller. Spyware imzalarının bulunduğu kapsamlı bir veritabanı oluşturarak, bilgisayarınız spywarelerden korunmuş olur.

Ebeveyn Kontrolü
BitDefender ebeveyn modülü uygunsuz olduğunu düşündüğünüz web sitelerine belirli zamanlarda (mesela ders çalışma zamanında), oyun gibi uygulamaları, mesajlaşma(chat) veya dosya paylaşım programlarına erişimi bloke edebilir.

Ürün Özellikleri:
BitDefender Internet Security v10, internete bağlı olmanın ihtiyaç duyduğu tüm güvenlik gereksinimlerini barındırır. Virüslere, casus yazılımlara, spamlara, aldatmacalara, phishing teşebbüslerine, saldırganlara ve nesnel web içeriklerine karşı gerekli korumayı sağlar.

Antivirüs

Antivirüs modülünün görevi virüsleri tespit etmek ve silmektir. BitDefender Antivirüs; ICSA Laboratuvarları, Virus Bulletin, Checkmark, ChechVir ve TÜV tarafından onaylı bir tarama motoru kullanır.

GELİŞMİŞ Pro-aktif algılama.
B-HAVE (Behavioural Heuristic Analyzer in Virtual Environments) makinenizin içerisinde potansiyel zararlı yazılımları kontrol eden programların çalıştığı sanal bir makine yaratır. BitDefender’a tescilli bu teknoloji henüz imzaları yayınlanmamış zararlı kod parçalarını yakalayarak sisteminizin güvenliğini bilinmeyen virüslere karşı bile sağlayabilen yeni bir güvenlik katmanı içerir. Böylece bilgisayarınız güncelleme yapılmaksızın en iyi sezgisel virus koruması sağlar.

Sürekli Antivirüs Koruması.
Yeni geliştirilmiş BitDefender tarama motoru tarama yapar ve virüs kapmış dosyalarınızı erişim sırasında virüslerden temizleyerek veri kaybını minimuma indirir. Virüs kapmış dökümanlarınız silinmek yerine tekrar geri getirilir.

Peer-2-Peer Uygulama Koruması.
Mesajlaşma ve dosya paylaşım yazılımı uygulamalarının yaydığı virüsleri süzer.

Tam E-mail Koruması.
BitDefender POP3/SMTP protokol seviyesinde çalışır. Böylece herhangi bir ek yapılandırma gerektirmeksizin, e-posta istemcisinden bağımsız olarak (MS Exchange, MS Outlook, MS Outlook Express, Netscape, Eudora, Pegasus, The Bat vb.) gelen ve giden e-posta mesajlarını süzer.

Güvenlik Duvarı

Güvenlik Duvarı modülü ağ trafiğini süzer, uygulamalar ve kullanıcılar için izin ve erişim zamanını kontrol eder. Bilgisayarınız gizlilik durumunda, bilgisayar korsanlarından ve zararlı yazılımlardan saklanır.

Internet Trafiği Kontrolü.
Gelen ve giden bağlantılarınızın izin/red edilmesini tam olarak tanımlayın. Belirli protokoller, portlar, uygulamalar ve/veya uzak adresler için kurallar tanımlayın.

GELİŞMİŞ Internet Uygulama Kontrolü
BitDefender güvenilir uygulamaları içeren bir veritabanı sağlar ve bu veritabanı dışında kalan network erişimi isteyen uygulamalar için kullanıcıyı bilgilendirerek güvenilirliğini sorgular.

YENİ Web taraması.
Güvenli ve keyifli bir internet deneyimi için web trafiği internet tarayıcınıza ulaşmadan gerçek zamanlı olarak süzülür.

YENİ Port Taramalarını Algılama
Bitdefender güvenlik duvarı modülü port taramalarını otomatik olarak algılar ve engeller. Port taraması bir hırsızın açık kapı araması gibi makinenizdeki portlara bağlanmaya çalışarak içerisinde savunmasız bir yol bulmaya çalışır.

Bağlantı Kontrolü.
BitDefender hangi programın hangi ağa açık bağlantılara sahip olduğunu gerçek zamanlı olarak görmenize izin verir.Bir kez tıklayarak BitDefender bunları sürekli ya da geçici olarak engellemenize ya da izin vermenize olanak verir.

Gizlilik Modu (Stealth Mode).
Kötü niyetli kişiler veya yazılımlar, ağ hizmetleriniz şöyle dursun, bilgisayarınızın bile varolduğunu bilmek zorunda değildir. Gizli Mod seçeneği, hangi portlarınızın açık olduğunu öğrenmek için yapılan teşebbüslere yanıt vermeyi durdurur.

Antispam

BitDefender Antispam modülü spam problemi ile ilgilenir, böylece siz uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Anti-Phishing.
Banka hesap bilginizi elde etmeye çalışan tehlikeli e-posta mesajlarından BitDefender’ın yeni phishing dedektörü ile korunun.

GELİŞMİŞ Uyarlanabilen süzgeç
Bitdefender gelişmiş kümelendirme ve network analiz teknikleri ile, kullanıcı tercihleri ve yerel eposta örnekleri doğrultusunda epostaları sınıflandırır. Bayesian süzgeci kullanıcı tarafından bazı mailleri spam/spam değil şeklinde sınıflandırarak eğitilebilir aynı zamanda geçmiş kararlar yardımıyla yeni süzgeç kriterleri oluşturur, ve kendi kendini eğitir.

Sezgisel, URL, Aradaşlar/Spamciler Listesi, Dil (Karakter seti) ve Resim Süzgeçleri.
4 çeşit süzgeç e-postalar üzerindeki kontrolü arttırır. Sezgisel süzgeç, e-postaları spam karakteristikleri ile kontrol eder. Arkadaşlar/Spamciler Listesi bilinen spamci adreslerden gelen e-postaları tasfiye eder. URL süzgeci teklikeli linkleri içeren e-postaları engeller. Dil (karakter seti) genel olarak spam mesajların yazıldığı karakterlerle yazılmış e-postaları engeller. Resim Süzgeci e-postalara gömülü resimlerin spamlere özgü olup olmadığına karar verir.

Zahmetsiz.
Yalnızca izinli mesajlar geldiğinde uyarılırsınız. Spamler boş zamanınızda kontrol edilmesi için sessizce “Spam” klasörünüzde toplanır.

Uyumluluk ve Outlook entegrasyonu.
BitDefender Antispam bütün e-posta istemcilerinizle uyumludur. Microsoft Outlook ’taki ve Microsoft Outlook Express ‘teki BitDefender antispam araç çubukları, kullanıcıların e-postaları süzmesine izin verir.

Antispyware

Potansiyel spyware tehditlerini, sisteminize zarar vermeden önce gerçek zamanlı denetler ve engeller. Spyware imzalarının bulunduğu kapsamlı bir veritabanı oluşturduğundan bilgisayarınız spywarelerden korunmuş olur.

Gerçek zamanlı Antispyware.
BitDefender, spywarelerin sisteminizde saldırabileceği düzinelerce potansiyel açık noktayı görüntüler aynı zamanda sistem ve yazılımınızda yapılacak herhangi bir değişikliği de kontrol eder. Bilinen spyware tehditleri gerçek zamanlı engellenir.

YENİ Kişisel Gizlilik Koruması
Giden http(web) ve SMTP(mail) trafiğini tarayarak kredi kartı numarası, sosyal güvenlik numarası, şifreler ve benzeri kişisel bilgilerin makinenizden bilginiz dışında çıkışını engeller.

Spyware tarama ve temizleme.
BitDefender sisteminizin belirli bir kısmını ya da tamamını bilinen spyware tehditleri için tarayabilir. Bu tarama, sürekli güncellenen spyware imza veritabanını kullanır.

Aktif İçerik Kontrolü.
Aktif olarak ActiveX, Java Appletleri ve Java Scriptleri gibi potansiyel tehlikeli uygulamaları engeller.

Çevir Kontrolü.
Yapılandırılabilir bir anti-çevirici, büyük telefon faturalarına sebep olabilecek zararlı uygulamaları engeller.

Çerez Kontrolü.
Güvenlik Duvarı gelen ve giden çerez dosyalarını süzer. Böylece siz internette sörf yaparken kimliğiniz ve tercihleriniz gizli tutulur.

Ebeveyn Kontrolü

BitDefender ebeveyn modülü uygunsuz olduğunu düşündüğünüz web sitelerine girişi belirli zamanlarda (mesela ders çalışma vaktinde), oyun gibi uygulamaları, mesajlaşma(chat) veya dosya paylaşım programlarına erişimi engelleyebilir.

GELİŞMİŞ Sezgisel Web Süzgeci
Sezgisel süzgeç siteleri içeriğine veya diğer kriterlere göre sınıflandırır. Anahtar kelimelere bağlı kalmaktansa bu yöntem antispam araştırma prensiplerini kullanır. Önceden kullanıcı yaşına göre oluşturulmuş profiller tanımlanmalıdır.

Web Kontrol.
URL süzgeci uygunsız web içeriklerini engellemenize imkan sağlar. Engellenecek aday sitelerin bir listesi BitDefender tarafından sağlanacak ve düzenli olarak güncellenecektir. Kara listeye alınmış sitelerin linklerini içeren siteler de engellenebilecektir.

Web Zaman Sınırlayıcısı.
Web zaman sınırlayıcıyı kullanarak, belirlenmiş zaman aralığı süresince kullanıcılara ve uygulamalaraweb erişimini engelleyebilir veya web erişimine izin verebilirsiniz.

YENİ Web Anahtar Kelime Süzgeci
Bitdefender kullanıcıları bazı kelimeleri veya deyimleri içeren siteleri bloklayabilir ve erişimi engelleyebilirler.

YENİ Eposta Anahtar Kelime Süzgeci
Uygunsuz kelime veya deyim içeren epostaları posta kutunuza ulaşmadan süzer.

Uygulama Kontrolü.
Herhangi bir uygulamanın çalışması engellenebilir. Oyunlar, medya ve mesajlaşma yazılımları veya kötü yazılımlar ve kategorileri aynı yolla engellenebilir. Engellenmiş uygulamaların aynı zamanda modifiye edilmesi, kopyalanması ve taşınması engellenmiş olur.

Diğer Özellikler
GELİŞMİŞ Kurulum ve Kullanım
Kurulum sonrasında kullanıcıların uygun güncelleme ayarlarını seçmelerine, tarama zamanlaması oluşturmalarına ve kayıt-aktivasyon işlemlerini gerçekleştirmelerine bir kurulum sihirbazı yardımcı olur.
GELİŞMİŞ Kullanıcı Arayüzü
BitDefender arayüzünü kullanım kolaylığını öne çıkararak ve karışıklıktan kaçınarak tekrar düzenledi, Sonuç olarak, Bitdefender otomasyonun tedbirli kullanımı ve eğitilebilir yapısı sayesinde daha az kullanıcı etkileşimine ihtiyaç duyuyor.

Saat başı güncellemele.

BitDefenderınızın bir kopyası internetten günde 24 defa direkt olarak ya da Proxy Sunucusu aracılığıyla güncellenecektir. Ürün eğer gerekliyse, zarar görmüş ya da silinmiş dosyasını BitDefender sunucularından indirerek, kendisini onarabilir. BitDefender lisans sahipleri, ücretsiz virüs tanımlamalarının güncellemelerinden ve ücretsiz ürün sürüm yükseltmelerinden faydalanabilirler.

7/24 Destek.

Online olarak nitelikli destek temsilcileri ve Sık Sorulan Sorulara verilen cevapların bulunduğu online veritabanı sağlanır.

Kurtarma Diski.

BitDefender 10 Internet Security, ön yükleme yapmadan (boot) sisteminizi temizlemek için, ön yüklemeli (bootable) bir CD içinde teslim edilir (LinuxDefender tabanlı).

Sistem Gereksinimleri:
* Microsoft Windows Vista 32-bit
* 800 MHz processor veya üzeri
* 512 MB RAM (Tavsiye Edilen 1GB)
* En az 60 MB hard diskte boş alan

* Microsoft Windows 2000 / XP 32-bit
* Pentium II 350 MHz processor veya üzeri
* 128 MB RAM (Tavsiye Edilen 256MB)
* En az 60 MB hard diskte boş alan
* Internet Explorer 5.5 veya üzeri

İndirmek İçin: http://download.bitdefender.com/windows/desktop/internet_security/final/tr/bitdefender_isecurity_v10.exe

Kaynak: Tamİndir.Com

Bitdefender Internet Security 10 Final yazısına ait etiketler : , , , , ,
Bitdefender Internet Security 10 Final yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Bitdefender Internet Security 10 Final” için 3 Yorum

  1. Hasan KORKMAZ dedi ki:

    teşekkürler

  2. Hasan KORKMAZ dedi ki:

    lisans aldık ancak cd’ye ulaşamadık lütfen 10.0 türkçe gönderirseniz çok memnun oluruz.

  3. onur dedi ki:

    teşekkürler.

Bitdefender Internet Security 10 Final Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.