Bir Günde İmplant TedavisiBir Günde İmplant Tedavisi

Bir Günde İmplant Tedavisi

Bir günde implant tedavisi, aylarca beklemesi söylenen hastalara ideal çözümdür. Hastalar bu yöntemle dişsiz beklemek zorunda kalmazlar. Aynı gün içinde güzel dişleriyle hayatlarına devam ederler. Bu yöntem tek dişte, birden fazla dişte ve tüm ağızda uygulanabilir.

Bu tedaviden en çok zamanında tedavi olmayıp dişlerini ihmal etmiş, gevşemiş veya sallanan dişlere sahip hastalar faydalanır. Tedaviye uygun diğer hastalar ise damak protezlerini kullanmakta zorlananlar, diş hastalıkları yüzünden kemik sorunları yaşayanlar, genetik olarak dişi eksikliği olanlar ve kaza sonrası diş kaybı yaşayanlardır.

Bir Günde İmplant Tedavisinin Faydaları

  • Aylar süren implant destekli diş uygulamasını 1 güne indirir.
  • Araştırmalar geleneksel yöntemlerle çok benzer başarı düzeyleri olduğunu göstermektedir.
  • Hastaların daha rahat çiğnemesine olanak verir ve rahat kullanıma sahiptir.
  • Diş eti üzerinde rahatsızlık yaratan protez damaklardan kurtarır.
  • Hastalar yeni gülüşleriyle yüksek bir öz güvene sahip olurlar.

Ankara implant konusunda bir çok alternatife sahip bir ilimiz. İmplant fiyatları ile ilgili araştırma yapacaksanız Ankara’dan başlayabilirsiniz. Ayrıca implant, estetik diş hekimliği uygulamalarını kolaylaştıran bir tedavidir.

Bir Günde İmplant Tedavisi yazısına ait etiketler : , , , ,
Bir Günde İmplant Tedavisi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Bir Günde İmplant Tedavisi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.