Billups Serbest KaldıBillups Serbest Kaldı

Billups serbest kaldıDetroit Pistons’ın yıldız guardı Chauncey Billups, kontratının son senesindeki “player option” maddesini kullanarak kontratını tek taraflı feshetti ve serbest kaldı.

30 yaşındaki all-star oyuncunun her şeye rağmen Pistons’da kalmak istediği ve kendisine gelecek tekliflerin üstünde bir teklifle takımıyla yeniden anlaşmayı umduğu öğrenildi.

Detroit Pistons basın sözcüsü Matt Dobek ise bu kararı beklediklerini ifade ederek Billups ile tekrar anlaşmaya varmak istediklerini söyledi.

Chauncey Billups 2006 2007 sezonunda normal sezonda 70 maçta 36,2 dakika, 17,0 sayı, 3,4 ribaunt, 7,2 asist, 1,2 top çalma ortalamalarıyla oynarken playoff’ta 16 maçta 40,6 dakika, 18,6 sayı, 3,3 ribaunt, 5,7 asist, 1,2 top çalma ortalamalarıyla oynadı.

Kaynak: Sporx.com dış haberler

Billups Serbest Kaldı yazısına ait etiketler : , , , ,
Billups Serbest Kaldı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Billups Serbest Kaldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.