Bilgisayarınız Sizin Yüzünüzü Görsün ve Öyle Açılsın!!!Bilgisayarınız Sizin Yüzünüzü Görsün ve Öyle Açılsın!!!

Arkadaşlar biliyorum hepiniz şaşırdınız :S ama şaşırmayın hangi çağda yaşıyoruz yahu 😀 (açıkcası bende daha hangi çağda yaşadığımızı keşfedemedim :D) herneyse öhüm öhüm kusura bakmayın gıcık tuttuda :DŞimdi arkadaşlar bu programımız biraz sizlere ilginç gelicek piyasada fazla yok (batan geminin malları 😀 ) bu programı kuruyoruz daha sonra o sizin güzel yüzünüzden bir fotocuk alıyor(lise hatırası :D) ve bilgisayarınızı kapatıyorsunuz ve webcamınızın karşısına tekrar geliyorsunuz ve şöyle bir kelime çıkıyor ağzınızdan

-Annnaaaa bilgisayar açıldııııı :S len casper nerdesin len çık ortaya bak çıkmazsan teknik servisi arar bulurum seni gel len 😀 😉

Şimdi pc’niz açıldı ve kullanabilirsiniz 😉 Bide arkadaşlar bilgisayarım ya beni tanımazsa diyorsanız korkmayın saç sakal bıyık morlük şişme(kapıya çarpma :D) gibi olaylarda bilgisayarınız sizi yinede tanıyor (kokunuzdan algılıyor 😛 :D)

BUYRUN ARKADAŞLAR :::> http://rapidshare.com/files/47286716/Banana_Security_v1.2.1.rar

SAYGILARIMLA ThE-J@ck@L

Bilgisayarınız Sizin Yüzünüzü Görsün ve Öyle Açılsın!!! yazısına ait etiketler : , , , , , , , ,
Bilgisayarınız Sizin Yüzünüzü Görsün ve Öyle Açılsın!!! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Bilgisayarınız Sizin Yüzünüzü Görsün ve Öyle Açılsın!!!” için 2 Yorum

  1. AHMET dedi ki:

    ok teşekkürler paylaşım için saol

  2. AHMET dedi ki:

    thank you

Bilgisayarınız Sizin Yüzünüzü Görsün ve Öyle Açılsın!!! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.