Bedrettin Dalan Böyle GörüntülendiBedrettin Dalan Böyle Görüntülendi

Ergenekon davasının firari sanığı Bedrettin Dalan, Cihan Haber Ajansı (Cihan) tarafından Almanya’nın Mannheim şehrinde bir lokantada görüntülendi. Dalan, Almanya’da Türklerin yoğun yaşadığı şehirlerden olan Mannheim’da yanında bir grup kadınla birlikte yemek yerken objektiflere yakalandı.

Siyah gözlük ve şapka takan Dalan, yanındaki kişilerle birlikte bir süre Mannheim şehir merkezinde gezdikten sonra bir lokantanın bahçesinde oturdu. Fotoğrafının çekildiğini fark eden Dalan, yanındakilerle birlikte Cihan muhabirinin üzerine giderek fotoğraf makinasını almak istedi.

Fotoğrafının çekilmesinin özel hayatına müdahale olduğunu savunan ve fotoğrafların silinmesini isteyen Dalan ve yanındakiler, Cihan muhabirine müdahale etti. Yaşanan arbedenin ardından polis duruma müdahale etti. Polisin olay yerine gelmesinin ardından Dalan ve yanındaki bayanlar Karlsruhe plakalı bir araçla olay yerinden uzaklaştı.

Bedrettin Dalan Böyle Görüntülendi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Bedrettin Dalan Böyle Görüntülendi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.