BBM İos Ve Android İçin Geldi!BBM İos Ve Android İçin Geldi!

bbm
Bazı kullanıcılar sırf BlackBerry Messenger yani BBM için BlackBerry telefon aldıklarını biliyordum. Son yıllarda Blackberry satışlarının düşmesi ve yeni nesil telefonlar çıkarttığı halde zarar eden Blackberry çözümü bu yolla arıyor olabilir. Bu yüzden sadece Blackberry telefonlar arasında kullanılabilen bu uygulamayı artık herkes kullanabilecek. Yani artık İOS ve Android işletim sistemine sahip telefon kullanıcıları da BBM’i indirerek kullanabilecek.
Daha BBM yayınlanalı 2 gün olmasına rağmen 1 milyonu aşkın kişi tarafından telefonlarına indirildi. Bu yoğunluk yüzünden hemen herkes BBM’i aktif edip kullanamıyor. BBM’i telefonunuza kurduktan sonra sizden bir mail adresi isteyerek sıraya girmenizi isteyecektir. Sistem sizin sıranız geldiğinde verdiğiniz mail adresine bir mail atarak üyeliğiniz aktif hale getirip BBM uygulamasını kullanabileceksiniz.

BBM İos Ve Android İçin Geldi! yazısına ait etiketler : , , , , ,
BBM İos Ve Android İçin Geldi! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

BBM İos Ve Android İçin Geldi! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.