Başkent’te yüksek gerilimBaşkent’te yüksek gerilim

İlhan CavcavGençlerbirliği Kulübü İlhan Cavcav ile Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın’ın arası Gençlerbirliği Oftaşspor’un maçlarını Ankara 19 Mayıs Stadı’nda oynayacak olması nedeniyle bozuldu. İlhan Cavcav ile Cemal Aydın arasında geçtiğimiz günlerde ilginç bir diyalog yaşandı. Cemal Aydın’ın bu sezon Süper Lig’e yükselen Gençlerbirliği Oftaşspor’un maçlarını Ankara 19 Mayıs Stadı’nda oynaması karşılığında İlhan Cavcav’dan para istemesi ikilinin arasını açtı. Bir kulübün Ankara 19 Mayıs Stadı’nı kiralayabilmesi için Ankaragücü ve Gençlerbirliği Ortak Girişimi ile ayrıca Gençlerbirliği ve Ankaragücü kulüplerine ayrı ayrı olarak gerekli parayı vermesi gerekiyor. Cemal Aydın’ın Ankaragücü’nün payı adına Gençlerbirliği Oftaşspor Onursal Başkanı İlhan Cavcav’dan 200 bin YTL istediği öğrenildi. İlhan Cavcav’ın kira bedeli olarak 200 bin YTL’yi çok bulduğu ve Cemal Aydın’ın bu isteği karşısında iki başkanın arasının açıldığı ifade edildi.

 

“200 BİN YTL’Yİ ANKARAGÜCÜ’NÜN MURADINA ERMESİ İÇİN YATIRDIK”

 

İlhan Cavcav, yaptığı açıklamada, son olarak kira bedeli olan 200 bin YTL’yi yatırdıklarını belirterek, bunu Ankaragücü’nün muradına ermesi için yaptıklarını söyledi. Cavcav, stat konusunda ortak çalıştıkları Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın’ın bu davranışını ise kamuoyunun takdirine sunduğu ifade etti. Cavcav, kira bedeli olarak Ankaragücü ve Gençlerbirliği Ortak Girişimi’ne ise 100 bin YTL daha yatıracaklarını sözlerine ekledi.

 

 

Kaynak: İHA

Başkent’te yüksek gerilim yazısına ait etiketler : , , , ,
Başkent’te yüksek gerilim yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Başkent’te yüksek gerilim Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.