Barış Akarsu’ya veda… – Barış Akarsu Cenaze HakkındaBarış Akarsu’ya veda… – Barış Akarsu Cenaze Hakkında

Bodrum’da geçirdiği trafik kazasının ardından 4 gün komada kalan ve önceki gece hayata gözlerini kapatan şarkıcı Barış Akarsu’nun cenazesi bugün memleketi Bartın’da toprağa verilecek.

Bartın’ın Amasra İlçesi Belediye Başkan Ali Yıldırım, Akarsu’nun cenazesinin bugün öğlen defnedileceğini bildirdi.

Yıldırım, Akarsu’nun cenazesinin Bartın Devlet Hastanesi morgundan alınarak Amasra’daki evine götürüleceğini, daha sonra İskele Camisi’nde kılınacak namazın ardından Amasra Şehir Mezarlığı’nda toprağa verileceğini söyledi.

Ekiplerinin mezarlıkta hazırlıklarını sürdürdüklerini belirten Yıldırım, “Bodrum’a giderek Barış’ın sağlık durumu hakkında bilgi aldık. Daha sonra İstanbul’a döndüğümde acı haberi duyunca çok üzüldüm. Ailesiyle birlikte sanatçının cenazesini kente getirdik. Akarsu, Amasra’yı temsil eden, hepimizin önemli bir parçasıydı. Yaşamını yitirmesiyle ilçede herkesin bir parçası kayboldu” dedi.

Barış’ın isminin Amasra ile özdeşleştiğine dikkat çeken Yıldırım, Akarsu’nun adını Amasra’daki bir sokağa ya da parka vermeyi düşündüklerini söyledi.

Bu arada, Amasra’nın ilçe merkezinde “Dualarımız Barış İçin” yazılı Akarsu’nun posterini görenler, duygulu anlar yaşadı.

Barış önceki gün hayatını kaybetmişti

Bodrum’da 30 Haziran’da geçirdiği trafik kazasının ardından komaya giren 28 yaşındaki şarkıcı Barış Akarsu 4 Temmuz’da hayatını kaybetti. Barış’ın sevenleri komada olduğu dört gün boyunca hastane bahçesinden ayrılmadı.

06.07.2007

Kaynak : CNN Türk

Barış Akarsu’ya veda… – Barış Akarsu Cenaze Hakkında yazısına ait etiketler : , , , ,
Barış Akarsu’ya veda… – Barış Akarsu Cenaze Hakkında yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Barış Akarsu’ya veda… – Barış Akarsu Cenaze Hakkında” için 15 Yorum

 1. edanur dedi ki:

  slm ben emine

 2. ada dedi ki:

  seni okadar ççççççoooooooooooooooooooooooook seviyorumki ölmek sana hiç amahiç yakışmadı sürme gözlüm……………SENİ ÇÇÇÇOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM BİTANEM

 3. ada dedi ki:

  ÖLMEK SANA HİÇ YAKIŞMADI SÜRME GÖZLÜM MEKANNIN CENNET OLSUN

 4. barış akarsu dedi ki:

  bbbbbb

 5. oğuzhan dedi ki:

  barış abi sen torba kavşağında kaza yaptın ben bodrum da torba kavşağına gidebilirsem bende orda yapacam kazamı eyer kaza yapmazsam kendimi bi arabanın önüne atarım ben tarsus tan oğuzhan seni çok seviyorum bende kaza yapacam canım barış abi seni seviyorum

Barış Akarsu’ya veda… – Barış Akarsu Cenaze Hakkında Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.